Nowe wydanie modelu Peugeot 408 to samochód, który łączy w sobie nowoczesny design, styl, wygodę i sportowy "pazur". Auto zapewnia nie tylko stylową jazdę, ale również doskonałe wrażenia z prowadzenia. Na naszym teście mieliśmy okazję przekonać się, że ten model potrafi zaprzeć dech w piersi..!

 

Zewnętrzna strona Peugeot 408:

Jego długość wynosi 469 cm, rozstaw osi 279 cm, a wysokość samochodu to tylko 1,48 m. Wszystko to dopełniają potężne koła o średnicy 20 cali, które podkreślają jego sportowy charakter. Piąte "drzwi" łączą się z tylną szybą i zapewniają wygodny dostęp do przestronnego bagażnika. 

Wnętrze:

Całe wnętrze jest równie nowoczesne jak zewnętrzna stylistyka. Duży dotykowy ekran, sportowa kierownica i odpowiednio ukształtowane fotele. Do tego mocne wyciszenie kabiny, które pozwala na pełne skupienie nawet w "ekstremalnym" trybie "Sport". Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu komfortu podczas jazdy, a jednocześnie podkreślają stylowe podejście Peugeota do projektowania.

Silnik:

Do napędu 408 służą silnik benzynowy (1.2 PureTech, 130 KM) lub jedna z dwóch hybryd plug-in. Silnik jest bardzo dynamiczny, skrzynia biegów współpracuje z resztą, a wszystko sprawia bardzo pozytywne wrażenia z jazdy w trasie jak i w mieście.

Cena:

Tutaj kolejne zaskoczenie - ten wyjątkowy model Peugeota 408 jest na tej samej półce cenowej co Opel Astra co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego modelu.

Sprawdź cenę na: Peugeot 408

Podsumowanie:

Peugeot 408 to samochód, który przyciąga uwagę na drodze, a jednocześnie spełnia potrzeby najbardziej wymagających kierowców. Francuzi wykonali bardzo dobrą pracę, projektując model, który zapewnia doskonałą jazdę i wspaniały styl jeszcze w przystępnej cenie. Nie ma wątpliwości, że warto pomyśleć o "przeparkowaniu" go z salonu do swojego garażu!

 

Zarezerwuj na: Peugeot 408

Więcej na:

www.carleasepolska.pl