1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. JEEP
  4. JEEP Compass
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JEEP

Compass

Jeep Compass - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Jeep Compass leasing - wybierz to, co najlepsze!

Zależy Ci na nowoczesnym i wszechstronnym aucie, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji? Sprawdź naszą ofertę Jeep Compass leasing i przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Jeep to kultowa marka, która wielu fanów na całym świecie. Jeśli też zawsze marzyłeś o samochodzie od tego producenta, nie czekaj i skorzystaj z okazji. Leasing Jeep Compass pozwoli Ci na użytkowanie nowego pojazdu bez potrzeby jednorazowego wydawania ogromnych pieniędzy na jego zakup. Po zakończeniu umowy wykupisz auto na bardzo korzystnych warunkach. Opłata końcowa może wynosić od 1% do 40% wartości użytkowanego modelu.

Mocną stroną naszej oferty jest jej elastyczność. Decydując się na Jeep Compass leasing możesz swobodnie modyfikować okres trwania umowy, wysokość wpłaty własnej czy końcową kwotę wykupu. Skorzystaj z pomocy naszych doradców i znajdź rozwiązanie, które będzie odpowiadać wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Sprawdź leasing Jeep Compass - dodatkowe informacje

Wybierając Jeep Compass leasing, na pewno się nie zawiedziesz. To model, który dysponuje 1,5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 130 KM i przednim napędem. Doskonale radzi sobie w każdych warunkach drogowych, a na dodatek posiada stylowy design, który wyróżnia go na tle innych aut z podobnego segmentu.

Koniecznie zapoznaj się z różnymi opcjami na umowę. Zmodyfikuj warunki według własnych upodobań i przekonaj się, która wersja będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Pomoże Ci w tym Jeep Compass leasing kalkulator zamieszczony na naszej stronie. Dzięki jego użyciu natychmiast otrzymasz informacje na temat przybliżonej sumy wszystkich opłat i wysokości miesięcznych kosztów. 

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Jeep Compass.