1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SUZUKI
  4. SUZUKI Swace
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Swace

Suzuki Swace - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Suzuki Swace leasing - zapoznaj się z naszą ofertą

Szukasz niezawodnego i oszczędnego auta, które zostało stworzone z myślą o funkcjonowaniu w mieście? Suzuki Swace leasing z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź szczegóły i odezwij się do nas jeszcze dziś!

Dlaczego warto postawić na leasing Suzuki Swace? Przede wszystkim przez wzgląd na oszczędności. Zamiast wydawać ogromną część swojego budżetu na zakup nowego auta, możesz otrzymać do niego dostęp za zdecydowanie niższą cenę. Po zakończeniu umowy leasingowej wykupisz pojazd na własność na ustalonych w umowie zasadach. 

Oferta Suzuki Swace leasing stawia na satysfakcję klientów. Warunki umowy są elastyczne i można je modyfikować. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z dopasowaniem ich do swoich preferencji. 

Korzystny leasing Suzuki Swace - jak wyliczyć koszty?

Na co możesz liczyć w ramach Suzuki Swace leasing? Otrzymasz przede wszystkim możliwość użytkowania oszczędnej i zarazem wydajnej hybrydy z 1,8 litrowym silnikiem o mocy 122 KM. Jest wyposażona w automatyczną skrzynię biegów i napęd na przednią oś. To przestronne i stylowe auto kompaktowe, które idealnie sprawdza się w środowisku miejskim.

Zanim podpiszesz umowę, upewnij się jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Polecamy Suzuki Swace leasing kalkulator, dzięki któremu w kilka sekund sprawdzisz wszystkie warianty umowy i przekonasz się, jaki z nich jest najbardziej opłacalny. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Suzuki Swace.