152 600
/ wkrótce
/ Hybryda PHEV
/ 184
/ Automat
185 600
/ wkrótce
/ Hybryda PHEV
/ 212
/ Automat
181 300
/ wkrótce
/ Hybryda PHEV
/ 212
/ Automat
BYD Seal 6 DM-i to nowoczesny sedan klasy premium z napędem hybrydowym plug-in (PHEV). Łączy dynamiczne osiągi, komfort klasy biznes i technologię oszczędzania energii. W porównaniu do modelu Seal 5 DM-i oferuje mocniejsze jednostki napędowe, bogatsze wyposażenie oraz przestronniejsze wnętrze, co czyni go idealnym autem zarówno dla kadry zarządzającej, jak i wymagających użytkowników flotowych.
W ofercie dostępne są trzy wersje: Boost, Comfort Lite oraz Comfort. Wariant Boost oferuje 184 KM mocy i jest skonfigurowany z myślą o ekonomicznej jeździe miejskiej. Wersje Comfort Lite i Comfort rozwijają 212 KM, zapewniając płynne przyspieszenie i wysoki poziom komfortu. Wszystkie wersje wyposażono w automatyczną skrzynię biegów oraz technologię ładowania z gniazdka.
Tak, jako hybryda plug-in (PHEV), Seal 6 DM-i pozwala na ładowanie akumulatora z gniazdka 230 V lub stacji ładowania. Użytkownik może pokonywać codzienne dystanse – nawet kilkadziesiąt kilometrów – w trybie w pełni elektrycznym, co znacząco obniża koszty eksploatacji.
Leasing operacyjny to rozwiązanie pozwalające użytkować nowoczesne auto bez konieczności inwestowania w jego zakup. Car Lease Polska oferuje elastyczne warunki umowy, niską ratę miesięczną oraz możliwość uwzględnienia kosztów leasingu w rozliczeniach firmowych. Dodatkowo klient może liczyć na kompleksową obsługę – ubezpieczenie, serwis i opiekę doradcy.
Ceny modeli BYD Seal 6 DM-i w Car Lease Polska zaczynają się od około 106 000 zł netto (wersja Boost) do 123 000 zł netto (wersja Comfort). Miesięczna rata leasingowa zależy od okresu finansowania, wysokości opłaty wstępnej i planowanego przebiegu. Doradcy Car Lease Polska przygotowują indywidualną ofertę dostosowaną do budżetu i potrzeb klienta.
Wersje Comfort i Comfort Lite z silnikiem 212 KM zapewniają świetną dynamikę przy jednoczesnej oszczędności paliwa. Tryb elektryczny pozwala na bezemisyjną jazdę po mieście, a napęd hybrydowy gwarantuje zasięg i elastyczność w trasie. Seal 6 DM-i to idealny kompromis między ekologią a komfortem podróży.
Tak, w Car Lease Polska cały proces – od wyboru auta po podpisanie umowy – można przeprowadzić zdalnie. Wystarczy wybrać interesujący model na stronie, wypełnić formularz kontaktowy, a dedykowany doradca przygotuje i prześle dopasowaną ofertę leasingu operacyjnego.