Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLB

Mercedes GLB - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mercedes GLB

Mercedes GLB jest samochodem osobowym typu crossover produkowanym przez niemiecki koncern od 2019 roku. Jest jednym z lepiej wykonanych i wyposażonych aut tego typu. Z wyglądu wyróżnia się odważną stylizacją, jest masywny, przestronny, wygodny, może pomieścić 7 osób, ma funkcjonalne wnętrze i duży bagażnik. Posiada wszystkie cechy, których można oczekiwać od SUV-a tej klasy. Dzięki Mercedes GLB leasing można usiąść za jego kierownicą i poczuć, że jedzie się autem z wyższej półki.

Gdzie najlepszy leasing Mercedes GLB?

Na rynku dostępnych jest wiele ofert leasingu aut, jednak znacząco się od siebie różnią. W Car Lease Polska oferujemy atrakcyjne ceny, nawet o 30 % niższe od cen nowych samochodów. Zawdzięczamy to długoletnim relacjom biznesowym z dealerami samochodowymi. Nasze warunki kontraktowe są przejrzyste, klient jest informowany o przebiegu procedury udzielenia Mercedes GLB leasing na bieżąco. W pracy kierujemy się etyką zawodową i profesjonalizmem. Klient jest zawsze u nas na pierwszym miejscu.

Mercedes GLB leasing - jak działamy?

Na naszej stronie internetowej klient w prosty sposób może wyszukać interesujący go model auta, a także sprawdzić dzięki Mercedes GLB leasing kalkulator przybliżone koszty leasingu. Następnie warto, aby zarezerwował samochód, aby mieć pewność, że będzie dostępny. Po pozostawieniu swoich danych kontaktowych, nasz doradca skontaktuje się z nim w ciągu maksymalnie 24 godzin. Kolejne etapy to przygotowanie i złożenie wniosku leasingowego dla Mercedes GLB leasing, jego procedowanie, a na koniec odbiór auta. Leasingi z nami przebiegają bardzo sprawnie, a formalności ograniczone są do minimum. Zapraszamy.

U nas klient jest najważniejszy. Dlatego współpraca z nami to poczucie kompleksowego zajęcia się tematem leasingu. Nasza lojalność i uczciwość to są rzeczy, których nie można kupić. Za to oferty najlepszych aut są u nas bardzo przyciągające. Doświadczenie i profesjonalizm w każdym calu!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes GLB.