Wynajem długoterminowy - MAZDA

W naszej ofercie znajdziesz pojazdy z różnych segmentów

Mazda na abonament, czyli japońska klasa premium w dobrej cenie

 

KODO, czyli dusza ruchu, to nazwa stylistyki, która już od dobrych kilku lat zapewnia modelom Mazdy miano jednych z najpiękniejszych aut Japonii. Charakterystyczna sylwetka z wydłużoną maską i nieco cofniętym środkiem ciężkości przykuwa uwagę także w przypadku Mazdy na abonament oznaczonej numerem „6”.

 

Oferta Mazdy 6 na abonament oceniana na „szóstkę”

 

Wynajem długoterminowy Mazdy 6, a więc auta już z segmentu klasy średniej wyższej, to obecnie najciekawsza na rynku opcja finansowania. Tym luksusowym autem można jeździć, uiszczając jedynie kwotę abonamentu w wysokości 1449 zł netto. Uwaga! Jednocześnie przy tego rodzaju wynajmie długoterminowym Mazdy nie jest wymagana żadna opłata wstępna. Mało tego, kwota abonamentu zawiera także koszt ubezpieczenia auta.

 

Wyposażenie klasy premium w wynajmie długoterminowym Mazdy

 

W ramach wynajmu długoterminowego Mazdy można cieszyć się 165-konnym silnikiem współpracującym z automatyczną przekładnią. Na pokładzie Mazdy na abonament znalazły się też tak przydatne elementy wyposażenia, jak: system nawigacji satelitarnej, nawiewy na tylną kanapę i podgrzewane przednie fotele czy wielofunkcyjna kierownica.
Co istotne, do Mazdy w oferowanej wersji wyposażeniowej w wynajmie długoterminowym trafiły tak zaawansowane systemy, m.in. adaptacyjny tempomat, który dostosuje prędkość jazdy samochodu do panujących na drodze warunków oraz ograniczeń prędkości. To oraz wiele więcej można znaleźć na pokładzie Mazdy na abonament.