Wynajem długoterminowy - PEUGEOT

W naszej ofercie znajdziesz pojazdy z różnych segmentów

Nowa stylistyka i legendarna użyteczność Peugeota na abonament

 

Charakterystyczne kły lwa w formie świateł LED do jazdy dziennej to tylko jeden z wyróżników modelu 3008 w wynajmie długoterminowym Peugeot. Ten niezmiernie wygodny SUV wraz ze stosunkowo niewysokimi kosztami wynajmu długoterminowego Peugeot to idealna oferta dla szukających wygodnego, ale i nieco zadziornego samochodu rodzinnego.

 

Peugeot na abonament to komfort i elastyczność

 

Peugeot na abonament daje nie tylko komfort, ale dzięki drzemiącej pod maską mocy zapewnia także silne wrażenia podczas jazdy. Lista wyposażenia dodatkowego grubością przypomina nieco książkę telefoniczną. Wśród najważniejszych pozycji nie można zapomnieć o systemie multimedialnym kompatybilnym z Apple CarPlay czy Android Auto, nawigacji satelitarnej współpracującej z systemem rozpoznawania znaków drogowych. Wszystkim tym można cieszyć się, kierując Peugeotem na abonament już za kwotę 1440 zł netto miesięcznie.

 

Wynajem długoterminowy Peugeotów dostawczych

 

Peugeot to jednak także znany producent samochodów użytkowych. Wśród nich prawdziwą gwiazdą ze względu na swoją ładowność oraz niskie koszty utrzymania jest zdecydowanie Boxer - dostawczy Peugeot na abonament. Peugeot w wynajmie długoterminowym oprócz niskich kosztów związanych z wydatkami na paliwo nie będzie drogi w finansowaniu. Ba! Będzie to jeden z najtańszych pracowników w firmie. Za miesiąc pracy „weźmie” jedynie 1468 zł netto. Taki jest właśnie miesięczny koszt utrzymania samochodu marki Peugeot w wynajmie długoterminowym.