Wynajem długoterminowy - CITROEN

W naszej ofercie znajdziesz pojazdy z różnych segmentów

Poznaj naszą ofertę wynajmu długoterminowego marki Citroen

 

Choć jest reprezentantem popularnego segmentu aut kompaktowych, zupełnie nie przypomina żadnej z propozycji konkurencji. To rzadki przypadek, w którym nie można powiedzieć, że projektanci wzorowali się na designie innego samochodu.

 

Nowy Citroen na abonament - sylwetka, która przykuwa wzrok

 

Citroen C4 wygląda jak C4 i to bardzo wielki komplement. W dodatku teraz to Citroen na abonament. Nowym C4 można się cieszyć bez ponoszenia jakiejkolwiek wpłaty wstępnej. Jedyne, co czeka nowego użytkownika futurystycznie wyglądającego auta, to opłata miesięczna za wynajem długoterminowy Citroena. Wynosi ona nieco ponad 1200 zł netto. W zamian można cieszyć się Citroenem C4 w wersji Feel wyposażonej w 130-konny silnik benzynowy o całkiem niezłych parametrach. Auto osiąga pierwszą setkę już po nieco 8 sekundach. To bardzo przyzwoity wynik.

 

Wynajem długoterminowy Citroena po prostu się opłaca

 

W ofercie „Citroen na abonament” auto dostarczane jest już na 18-calowych felgach dodających sportowego charakteru. Są też światła drogowe oraz mijania wykonane w technologii LED. Tylko niewiele wyższy będzie koszt wynajmu długoterminowego Citroena C4 w wersji Shine. Citroen na abonament w tej wersji będzie zdecydowanie lepiej wyposażony. Najważniejsze, że na jego pokładzie zamiast tradycyjnej skrzyni biegów znaleźć można dający poczucie komfortu automat.
Citroen C4 Shine nowego użytkownika olśni też z pewnością dwustrefową klimatyzacją czy seryjnie montowanym tempomatem, który ułatwi długie podróże.