Wynajem długoterminowy - FORD

W naszej ofercie znajdziesz pojazdy z różnych segmentów

Dynamiczna stylistyka Forda na abonament

 

Wynajem długoterminowy Forda? To bardzo dobra oferta, zwłaszcza jeśli dotyczy nowego modelu Forda Puma. To obecnie najciekawsza propozycja w segmencie crossoverów nazywanych też mniejszym SUVami.

 

Jak złowić Pumę? Warto poznać wynajem długoterminowy Forda

 

Stylistyka przypominająca droższe auta klasy premium i przede wszystkim wszechstronność czynią wynajem długoterminowy Forda Puma propozycją godną do rozważania. Trzeba jeszcze dodać, że autem tym można jeździć bez dokonywania jakiejkolwiek wpłaty wstępnej. Jedyny koszt w przypadku Forda na abonament to miesięczna faktura w wysokości 1179 zł netto. Dotyczy ona wynajmu długoterminowego Forda w wersji 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium DCT. To jedna z najciekawszych propozycji na użytkowanie hybrydowego Forda w wynajmie. Na uwagę zasługuje również wersja wyposażeniowa samochodu. W standardzie są między innymi czujniki parkowania, bezprzewodowa ładowarka do smartfonów czy podgrzewane koło kierownicy!

 

Ford na abonament dla rodziny

 

Poszukującym nieco bardziej rodzinnego Forda na abonament polecić można Forda Kuga w bogatej wersji Titanium X. To znacznie większe auto w wynajmie długoterminowym Forda dostępne jest bez jakiejkolwiek opłaty wstępnej. Jedyny miesięczny koszt poza paliwem to faktura za Forda na abonament wynosząca 1346 zł netto miesięcznie. Warto dodać, że w ramach tej kwoty użytkownik otrzyma dynamiczne auto wyposażone w 150-konny silnik. Charakteru modelowi Kuga dodają sportowe fotele czy nastrojowe oświetlenie wewnętrzne LED.