1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. ALFA ROMEO
  4. ALFA ROMEO Tonale
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Tonale

Afla Romeo Tonale - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Alfa Romeo Tonale - wynajem długoterminowy

Szukasz SUVa klasy premium, który doskonale poradzi sobie na drodze i równocześnie zachwyci swoim designem? Nasza oferta Alfa Romeo Tonale wynajem to coś, co powinno przypaść Ci do gustu. Sprawdź włoski styl w najlepszym wydaniu!

Decydując się na wynajem długoterminowy Alfa Romeo Tonale otrzymasz nie tylko dostęp do auta, ale także wliczonych w cenę usług dodatkowych. Wśród nich możemy wymienić między innymi gwarancję stałej raty, samochód zastępczy na wypadek awarii czy darmowe przeglądy i serwisy eksploatacyjne. 

Wynajem Alfa Romeo Tonale - dodatkowe informacje

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą Alfa Romeo Tonale wynajem długoterminowy. Udostępniamy zarówno modele benzynowe, jak i diesla. Poszczególne wersje różnią się od siebie także kolorami nadwozia.

Jeżeli chodzi o parametry, Alfa Romeo Tonale w wynajmie długoterminowym to automatyczna skrzynia biegów, moc rzędu 130-160 KM i średnie spalanie nieprzekraczające 6 litrów. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź dodatkowe informacje zawarte na kartach poszczególnych pojazdów. Na pewno znajdziesz Alfa Romeo Tonale na wynajem spełniające wszystkie Twoje wymagania!

Afla Romeo Tonale na abonament - dostosuj opłaty 

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas kluczowa. Z tego powodu przy ofercie wynajem Alfa Romeo Tonale zapewniamy również dostęp do kalkulatora online, w którym możesz swobodnie dostosować wysokość abonamentu. Narzędzie uwzględnia nie tylko okres umowy, ale także parametry takie jak wielkość wpłaty własnej, roczny limit kilometrów czy dodatkowe pakiety bezpieczeństwa. Postaw na Alfa Romeo Tonale na abonament z opłatami dostosowanymi do Twoich preferencji!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Afla Romeo Tonale.