1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. CITROEN
  4. CITROEN e-C4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

e-C4

Citroen e-C4 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Citroen e-C4 wynajem długoterminowy – elektryczna wersja lubianego modelu

Citroen e-C4 wynajem długoterminowy – elektryk dostępny dla każdego. E-C4, to auto, które jest po prostu elektryczną wersją nowego C4. Poza tym, że jest zasilany energią elektryczną, nie różni się szczególnie od modelu z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym i to czyni go tym bardziej atrakcyjnym.

Citroen e-C4 wynajem – stylowy wygląd

Wynajem Citroen e-C4 – nowoczesne opcje finansowania. E-C4, to auto, które jest oparte na nowym Citroenie C4 i w rzeczywistości nie wygląda inaczej niż model z silnikiem diesla lub benzynowym. To dlatego, że Citroen (podobnie jak jego wewnętrzni rywale Opel i Peugeot) przyjął podejście, że woli oferować konwencjonalne samochody z różnymi źródłami paliwa, niż sprzedawać wyłącznie modele elektryczne (jak Volkswagen ID.3 lub Renault Zoe). Choć e-C4 jest modelem nieco niszowym, to jedną rzecz robi wyjątkowo dobrze: komfort. Jego przemyślane zawieszenie sprawia, że szczególnie dobrze radzi sobie na wyboistych drogach — jest nawet bardziej komfortowy niż standardowy C4. To niezwykłe w przypadku samochodu elektrycznego, ponieważ ciężar ciężkich akumulatorów zazwyczaj wpływa na jakość jazdy.

Citroen e-C4 na abonament – wydajny silnik

Wynajem długoterminowy Citroen e-C4, to brak ukrytych opłat. Auto, w którym dostępna jest tylko jedna kombinacja silnika i akumulatora. Łączy ona baterię o pojemności 50 kWh z silnikiem elektrycznym o mocy 136 PS napędzającym przednie koła. W oficjalnych testach samochód może przejechać do 500 km na jednym ładowaniu (co wypada korzystnie w porównaniu z rywalami).

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Citroen e-C4.