1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. KIA
  4. KIA Ceed
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Ceed

Kia Ceed - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Kia Ceed wynajem długoterminowy – rodzinne auto

Kia Ceed wynajem – elastyczny model finansowania. To ulepszona wersja Ceeda trzeciej generacji. Kia jeszcze bardziej zaostrzyła swoją propozycję w segmencie rodzinnych hatchbacków klasy Focus, dzięki inteligentniejszemu wyglądowi, dodatkowym technologiom i wyższym standardom wyposażenia bezpieczeństwa.

Wynajem Kia Ceed — wrażenia z jazdy

Wynajem długoterminowy Kia Ceed – najlepsza oferta na carleasepolska.pl. To auto, w którym było zawsze wiele potencjału, dla przodującej w klasie dynamiki. W końcu Ceed od dawna ma bardziej wyrafinowany układ zawieszenia, niż większość rywali oferuje w swoich głównych wersjach. Zamiast starej, surowej belki skrętnej z tylnym zawieszeniem, którą można znaleźć w zwykłym Focusie czy Golfie, Kia otrzymuje rodzaj bardziej wyrafinowanego wielowahaczowego układu tylnego tłumienia, który rywale z Forda i grupy Volkswagena rezerwują dla droższych, mocniejszych wersji swoich rodzinnych hatchbacków.


Wynajem długoterminowy Kia Ceed — konstrukcja i budowa

Kia Ceed wynajem – najlepsza opcja finansowania. Kia Ceed, to auto, w którym Tak jak poprzednio, do wyboru jest pięciodrzwiowy hatchback, kombi Sportswagon i ProCeed shooting brake. W tym przypadku mamy do czynienia z całkowicie przeprojektowanym przodem, z inteligentnymi reflektorami flankującymi przednią kratę w kształcie „tygrysiego nosa”, wykończoną na czarny połysk z satynowymi chromowanymi akcentami. Kia Ceed na abonament, to auto, w którym jeszcze bardziej rzucają się w oczy dwa duże boczne wloty powietrza przebijające się przez przedni zderzak, nadając mu sportowy wygląd. Z tyłu, powierzchnia pomiędzy lampami kombi LED została wygładzona, aby zmieścić najnowszy emblemat marki. A do sportowego tylnego zderzaka dodano błyszczący, czarny dyfuzor.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Kia Ceed.