1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. DS AUTOMOBILES
  4. DS AUTOMOBILES 7
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DS AUTOMOBILES

7

DS 7 wynajem długoterminowy, DS 7 na abonament

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

DS 7 wynajem długoterminowy – atrakcyjny SUV

DS 7 wynajem to tani sposób na jazdę nowoczesnym autem. DS 7 jest atrakcyjnym SUV-em z linii DS. Wprowadzono w nim odświeżoną stylistykę, udoskonaloną kabinę z ulepszonymi technologiami i świeże dodatki do gamy silników. Te atuty czynią go Zmiany stylistyczne są bardziej skoncentrowane na detalach, ale DS 7 otrzymał przeprojektowaną kratę, nowe reflektory (fani marki mogą się nie być zadowoleni, że stare, obrotowe jednostki świetlne już nie są montowane) oraz eleganckie, nowe panele świateł jezdnych LED, nowe felgi oraz inne światła i oznaczenia z tyłu. Wynajem długoterminowy DS 7 to nowy model, który otrzymał również obniżone, twardsze zawieszenie.

Wynajem DS 7 – auto dla wybrednych

Wynajem długoterminowy DS 7 – najlepsza oferta na carleasepolska.pl. DS. 7, to auto dla zwolenników prestiżowych SUV-ów, takich jak Audi Q5, BMW X3 czy Mercedes GLC. To auto, dla osób, które są znudzone konserwatywną stylistyką, która jest powszechna w tego typu samochodach. DS. 7 to nieszablonowe, nowoczesne auto.

DS 7 na abonament – wygląd

Wynajem długoterminowy DS 7 to użytkowanie auta, które posiada unikalną stylizację art-deco, która nie przypomina niczego innego w tej klasie, dając prawdziwie odświeżające poczucie indywidualności. Jest to również przestronny i praktyczny samochód rodzinny — co jest kluczowe w przypadku każdego SUV-a. Jest bogaty w luksusowe wyposażenie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing DS 7.