Jak to działa

Klienci darzą naszą firmę zaufaniem ponieważ zapewniamy najkorzystniejsze oferty wynajmu długoterminowego.

 • Krok 1 z 6

  Wybór samochodu

  Wybierz najlepszą z przedstawionych propozycji. Zrób to sam, bądź skontaktuj się z nami w celu dostosowania parametrów spełniających Twoje oczekiwania.

 • Krok 2 z 6

  Kliknij „Zarezerwuj ten samochód”

  Poinformuj nas jeśli dokonałeś wyboru swojego wymarzonego samochodu. Klikając „Zarezerwuj ten samochód” przejdziesz do kolejnego etapu zamówienia.Zrób to, gdy będziesz już gotowy do dalszych kroków.

 • Krok 3 z 6

  Uzupełnij informacje

  Potrzebujemy Twoich danych, aby móc się z Tobą skontaktować. Cenimy sobie Twoją prywatność i dbamy o to, aby dane nie znalazły się w nieodpowiednich rękach.

 • Krok 4 z 6

  Oczekuj na kontakt 24h

  W ciągu 24h nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, aby omówić procedurę uzyskania promesy leasingowej. Postaramy się, żebyś nie musiał długo czekać na decyzję.

 • Krok 5 z 6

  Informacje na bieżąco

  Nie chcemy trzymać Cię w niepewności. Po złożeniu wniosku możesz mieć pewność, że szybko i fachowo zajmiemy się Twoim zamówieniem. W związku z tym będziesz otrzymywał od nas informacje o statusie Twojej transakcji.

 • Krok 6 z 6

  Umówienie odbioru

  To już ostatni krok! Kiedy proces weryfikacji zostanie zaakceptowany skontaktujemy się z Tobą. Dostosujemy dogodny termin i sposób odbioru Twojego nowego samochodu.

Nad Twoją transakcją czuwa cała firma Car Lease Polska, z każdym z nas możesz porozmawiać o Twoim nowym samochodzie i dowiedzieć się jaki jest status twojego zamówienia. Informacje od nas będziesz dostawał w formie SMS podczas każdej zmiany statusu transakcji.

Po upływie okresu umowy, zwracają Państwo pojazd do Leasingodawcy. Procedurę zwrotu określa regulamin do pobrania poniżej.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!