1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. KIA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Kia - leasing

Dostępnych samochodów: 10

Car Lease Polska

Samochody KIA to auta popularne także w Polsce. Koncern ten przed kryzysem jeszcze w 2020 roku intensywnie zwiększał sprzedaż na naszym rynku. Swoją siedzibę posiada w Korei Południowej w Seulu i należy do Hyundai Motor Group, którego inne marki są także dostępne w naszej ofercie. KIA od jakiegoś czasu kojarzona jest z dobrą jakością i szeroką ofertą modeli. Dzięki leasing KIA auta tej marki są u nas dostępne na bardzo korzystnych warunkach.

Leasing konsumencki KIA oraz dedykowany dla firm – nasza oferta

Na naszej podstronie leasing operacyjny znajduje się wyszukiwarka wszystkich modeli, także dla oferty KIA leasing. Między innymi można tam wybrać model Sportage. Jest to SUV, którego wygląd jest bardzo odważny i charakteryzuje się bogatym wyposażeniem. Bardziej nadaje się do jazdy rekreacyjnej niż w terenie. Na uwagę zasługuje seria hybrydowa, która jest dostępna w naszej bogatej gamie aut. Posiadamy także EV6 będące autem jeszcze bardziej ekologicznym, bo zupełnie elektrycznym.


Warta uwagi jest też KIA Niro, kompaktowy crossover SUV. Jest to pierwszy model koncernu napędzany hybrydą, w którym kierowca dobrze poczuje się w mieście. Tak samo idealnie sprawdzi się jako pojazd rodziny – do pracy, na zakupy i na wycieczki.

KIA kalkulator leasing, czyli obliczenia tylko na sukces ratalny klienta

Każdy z naszych klientów w łatwy sposób dowie się, ile konkretnie wyniesie jego rata oraz przybliżona suma opłat, ujęta w procentach. Z nami nikt nie musi udawać się do biura dealera albo usilnie próbować dodzwonić się do jakiegokolwiek konsultanta. U nas jest prosto i przyjemnie dzięki narzędziu w naszej aplikacji o nazwie kalkulator leasing KIA. Tutaj za sprawą bardzo intuicyjnych suwaków można wprowadzić kwotę netto samochodów, które brane są pod uwagę. W następnym kroku wybiera się wartość wpłaty własnej oraz okres leasingowania. Na samym końcu określana jest kwota wykupu końcowego. Należy nadmienić, że na suwakach związanych z wartością pieniężną pojawiają się wartości procentowe, co pozwala na jeszcze bardziej obrazowe przedstawienie obliczeń. Dzięki temu optymalizacja jest prostsza i szybciej można wybrać najlepszy model auta oraz sposób jego spłacania.


W przypadku jakikolwiek pytań związanych z KIA kalkulator leasing chętnie służymy szybką pomocą. Nie trzeba do nas dzwonić, wystarczy kliknąć pole oznaczone napisem: „Poproszę o kontakt”, a nasza reakcja będzie ekspresowa. KIA leasing zrealizujemy w mig!

Leasing KIA – czym wygrywamy z innymi?

Przede wszystkim bardzo szanujemy naszych klientów, stąd tak wysokie oceny w stosunku do nas w opiniach internetowych. W przypadku leasing KIA i całej reszty oferujemy kompleksową obsługę z najlepszymi ofertami. Twardo negocjujemy z dealerami oraz bankami jak najlepsze warunki dla naszego klienta. Dzięki doświadczeniu mamy o wiele większą moc sprawczą, dlatego jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Sam klient nie ma możliwości, aby zdobyć aż tyle, co my dla niego.


Pomagamy i doradzamy w każdym aspekcie leasingowania. Nie pozostawiamy nikogo na całej drodze aż do sfinalizowania całego projektu o nazwie na przykład KIA leasing. Stworzyliśmy przyjazną aplikację na komórkę, która ułatwia wybór auta oraz kontakt z nami. Mamy szeroką dostępność samochodów oraz łatwy kontakt z klientem. Leasingujemy nowe auta, oprócz tego zajmujemy się wynajmem długoterminowym, sprzedażą nowych pojazdów oraz ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

 

KIA leasing jest godny uwagi, w szczególności że są to bardzo udane auta. W testach Auto Świat w badaniu jakości zajęły zaszczytne drugie miejsce. Marka dla osób lubiących ciekawy design i przyjemną jazdę bez znaczenia do jakiego celu, bo te pojazdy mogą pełnić wiele funkcji i ról.

 

Sprawdzą się także dla KIA leasing dla firm. Rozwiązania hybrydowe z pewnością znacznie obniżą koszty eksploatacji, tym bardziej przy tak galopujących cenach. Oczywiście szeroko otwieramy ramiona także do klientów indywidualnych. Dla nich także mamy oferty nie do przebicia oferty. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy doceniają nowe auta i podoba im się propozycja na KIA leasing. Warto!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Kia.