1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. IVECO
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

IVECO

Iveco - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 6

Dostępne modele IVECO

Car Lease Polska

Iveco wynajem długoterminowy – auta do ciężkiej pracy

Iveco wynajem długoterminowy – sprawdź naszą ofertę. W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że ciężarówki Iveco jeżdżą po drogach całego świata. Historia IVECO, które przejęło pałeczkę pięciu historycznych marek, nie tylko włoskich, to za to bardzo ciekawa historia. Chodźmy i odkryjmy na nowo tę historię i prześledźmy jej najistotniejsze etapy.

Iveco abonament – historia marki

Iveco wynajem – najlepsza opcja finansowania. Historia Iveco, producenta samochodów ciężarowych produkowanych we Włoszech sięga 1975 roku. Nie wszyscy wiedzą, że w rzeczywistości IVECO to akronim. Pełna nazwa firmy faktycznie oznacza Industrial Vehicles Corporation. Krótko mówiąc, firma zajmująca się produkcją pojazdów przemysłowych. Ten nowy podmiot w rzeczywistości narodził się w celu racjonalizacji produkcji pojazdów różnych firm należących do Grupy Fiat i innych firm.

Wynajem długoterminowy Iveco – narodziny marki

Iveco wynajem – duży wybór modeli. Oficjalną datą początku historii Iveco jest 1 stycznia 1975 r. Projekt rozpoczął się jednak znacznie wcześniej dzięki impulsowi człowieka, który miał być pierwszym dyrektorem zarządzającym firmy, inżyniera Bruno Beccaria. Przedtem w rzeczywistości produkcja pojazdów przemysłowych przechodziła przez Fiat Veicoli Industriali , którego częścią były Officine Meccaniche i Lancia Veicoli Speciali. Oprócz nich istniały również francuskie Unic i niemieckie Magirus-Deutz. Mieszanka marek, które często pokrywały się z modelami o podobnych cechach. Stąd ambitny pomysł zebrania imponującej produkcji pod jedną nazwą: Iveco.

Iveco wynajem długoterminowy kalkulator — pierwsze lata marki

Oficjalna prezentacja nowej marki została starannie przygotowana. Nie było łatwo zarządzać asortymentem, który obejmował ponad dwieście podstawowych modeli, ponad sześćset wersji, od 2,7 tony do ponad 40 ton. Były to niektóre z zabytkowych pojazdów , które przyczyniły się do rozwoju firmy w okresie powojennym i w okresie boomu gospodarczego. Z tego powodu niemal natychmiast rozpoczęto projektowanie nowych pojazdów zdolnych do gromadzenia dziedzictwa i know-how poprzednich marek. Pierwszym pojazdem oficjalnie zaprezentowanym przez Iveco w 1978 roku był Daily. Był to niewielki pojazd przemysłowy, który musiał gwarantować dużą niezawodność. Pierwszy prawdziwy kamień milowy w historii Iveco nastąpił w 1980 roku, kiedy firma po raz pierwszy wprowadziła w ciężkim pojeździe turbodoładowany diesel. Najlepsze miało jednak dopiero nadejść.

Iveco TurboStar — rewolucja

Prawdziwa rewolucja w historii Iveco nastąpiła jednak w 1984 roku, kiedy firma zaprezentowała swój nowy ciężki pojazd: Iveco TurboStar. Prezentacja, jak przystało na firmę z Turynu, która przyjęła bardzo zaawansowane strategie marketingowe, została zorganizowana w wielkim stylu. Z drugiej strony pojazd zapewniał znaczne osiągi i wprowadzał funkcje niespotykane dotąd na rynku. Wszystko to przyczyniło się do sukcesu pojazdu, który szybko stał się bestsellerem zarówno na rynku włoskim, jak i międzynarodowym. Nic dziwnego, że w ciągu siedmiu lat firmie udało się sprzedać 50 tys. pojazdów. W międzyczasie jednak kontynuowano badania prowadzone przez techników IVECO. W rzeczywistości w 1985 roku laboratoria firmy wyprodukowały silnik. Był to pierwszy silnik wysokoprężny z bezpośrednim wtryskiem. Nowy kamień milowy, który może nadać firmie prestiż.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Iveco.