1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. IVECO
  4. IVECO Daily
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

IVECO

Daily

Iveco Daily - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Iveco Daily wynajem długoterminowy – do rozwiązań kompleksowych

Iveco Daily wynajem, to sposób na posiadanie auta, które jest to znacznie więcej niż furgonetką. To kompleksowe rozwiązanie dla przewozu ładunków i osób. Gama Daily z konwencjonalnymi silnikami Diesla lub sprężonym gazem ziemnym (CNG) jest wyposażona w przodujące w klasie innowacje, takie jak wysoko ceniona 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów HI-MATIC, reflektory full-LED, aktualizacje oprogramowania Over-the-Air, adaptacyjna kompatybilność z systemem Repair & Maintenance oraz niezwykła wytrzymałość, trwałość i zdolność adaptacji podwozia drabinowego przypominającego ciężarówkę. Gama obejmuje furgonetki o masie 3,5 t, furgonetki załogowe, kabiny podwoziowe i załogowe, aż do pozbawionych osłon podwozi i ekskluzywnej klasy Daily 7-Tonne o masie całkowitej 7,2 t.

Wynajem Iveco Daily – wersja off-road

Wynajem Iveco Daily, to opcja do rozważenia przez każdego. Jest dostępny w wersji Off-Road z pojedynczym kołem tylnym lub All-Road z podwójnym kołem tylnym, jest pojazdem na każdą misję. Wybierz GVW 3,5-7t, nadwozie furgon, podwozie, kabinę lub kabinę załogową, 12 (ręczny) lub 16 (Hi-Matic) biegów do przodu (w tym niskie przełożenia), trzy blokowane mechanizmy różnicowe i maksymalną ładowność 4300kg i doświadcz niezrównanych osiągów na lub poza asfaltem.

Wynajem długoterminowy Iveco Daily – do większych wyzwań

Iveco Daily wynajem długoterminowy – najlepszy sposób finansowania auta. Iveco Daily, to fabrycznie skonstruowane rozwiązanie do przewozu osób, oferujące największą pojemność pasażerską w swojej klasie. Może pomieścić do 22 pasażerów, a szybko zwalniane tylne siedzenia można połączyć z dostępną z tyłu windą dla wózków inwalidzkich, przeznaczoną dla osób o ograniczonej mobilności. Drzwi z przodu, ręczne, przesuwne lub elektrycznie sterowane, sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla transportu międzymiastowego, lotniskowego lub szkolnego.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Iveco Daily.