1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MINI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Mini - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Mini — auto dopasowane do Ciebie!

Mini to wyjątkowe samochody, które już z daleka można rozpoznać na drodze. Ich charakterystyczny wygląd i zaskakująca wygoda oraz funkcjonalność przysparzają im wielu fanów. Mini jest świetnym wyborem do miasta, choć doskonale radzi sobie także na dłuższych trasach, jeśli jego właściciel chce wyjechać gdzieś na weekend. To auto, które urzeka niepowtarzalnym designem i praktycznością. Na dodatek można z niego korzystać już od niecałych 1200 zł netto miesięcznie. Jak to możliwe? Car Lease Polska oferuje wynajem długoterminowy Mini na świetnych warunkach!

Wynajem długoterminowy najnowszych modeli samochodów

Przejrzysta oferta naszej firmy i proste procedury sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wynajem długoterminowy (czy też: samochód na abonament). W Car Lease Polska niektóre modele są dostępne od ręki, a nasi przedstawiciele udzielają informacji i służą pomocą na każdym etapie zawierania oraz trwania umowy. Oferujemy wynajem długoterminowy Mini, a także innych uznanych marek — Audi, Fiat, Nissan czy Hyundai. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do nowoczesnych samochodów, w których czują się bezpiecznie podczas dojazdów do pracy, rodzinnych wycieczek czy wykonywania obowiązków zawodowych.

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów?

Czasem wynajem długoterminowy samochodów nazywany jest dzierżawą czy też ofertą „auta na abonament”. Zasada jest bardzo prosta: Car Lease Polska udostępnia nowoczesne samochody, które klienci mogą wynająć na określony czas (2-5 lat). Właścicielem auta pozostaje nasza firma, a klienci płacą atrakcyjną, comiesięczną stawkę za użytkowanie pojazdu.

 

To doskonałe rozwiązanie dla firm oraz osób prywatnych, których nie stać na zakup nowego samochodu lub nie chcą brać kredytu. Wynajem długoterminowy Mini oznacza korzystanie z nowoczesnego, efektownego samochodu, a także liczne udogodnienia — m.in. wymianę opon czy bezpłatne auto zastępcze w przypadku awarii. Część modeli jest dostępna od ręki. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mini.