1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. KIA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

KIA

Kia - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Kia wynajem długoterminowy – sedan do zadań specjalnych

Kia wynajem – sprawdź naszą ofertę. Kia to wielokrotnie nagradzany koreański producent samochodów, należący do koncernu Hyundai. Ich samochody są znane ze swojej jakości i trwałości i są liderem w branży, jeśli chodzi o trwałość. Niezależnie od tego, czy planujesz przejażdżkę po kraju, czy potrzebujesz średniej wielkości sedana do miasta, Kia ma model, który spełni Twoje potrzeby. Jeśli szukasz wypożyczalni samochodów Kia, nie szukaj dalej niż w Car Lease Polska!

Kia abonament — jakość i trwałość

Wynajem długoterminowy Kia – auta na każdą kieszeń. Kia rozpoczęła funkcjonowanie jako producent rowerów w 1944 roku. Następnie rozszerzyła działalność na branżę motoryzacyjną i jest obecna na rynku amerykańskim od 1994 roku. W 2020 roku została zwycięzcą World Car Awards. Nie inwestują po prostu w trwałość swoich samochodów, oni ją gwarantują.

Kia wynajem długoterminowy — technologia i bezpieczeństwo

Kia inwestuje dużo czasu i energii, aby ich pojazdy były jak najbardziej bezpieczne. Do budowy karoserii użyto stali o bardzo wysokiej wytrzymałości, co oznacza, że ​​samochód może być lżejszy, jednocześnie zwiększając sztywność konstrukcji. Rezultatem dla kierowcy jest wrażenia z jazdy z lepszą wydajnością paliwową i zwiększonym bezpieczeństwem w razie wypadku.

Kia wynajem długoterminowy kalkulator – sprawdź ofertę na naszej stronie

Niezależnie od tego, czy szukasz SUV-a, czy średniej wielkości sedana, Kia ma szeroki wybór pojazdów, które spełnią Twoje potrzeby, a ich wybór znajdziesz na naszych stronach. Stale odnawiamy naszą flotę i możesz znaleźć gamę samochodów i pojazdów elektrycznych do jazdy po mieście. Jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego, możesz również zapoznać się z naszą ofertą prestiżowych pojazdów.

Kia abonament – Kia Sportage

Jednym z aut marki Kia dostępnym w opcji wynajmu jest Kia Sportage. Kia Sportage oferują wysokie i wygodne pozycje za kierownicą, z dużą ilością elektrycznej regulacji foteli, które są zgrabnie wyrównane z pedałami i kierownicami. Jednak kierowcy o dłuższych kończynach mogą preferować Sportage, ponieważ oferuje większy zakres regulacji zasięgu kierownicy, pozwalając im siedzieć dalej niż w CX-5, z większą ilością miejsca na rozciągnięcie. Sportage ma przewagę nad autami w swojej klasie także pod względem widoczności. Zapewnia dobry widok na drogę przed nami, słupki przedniej szyby Sportage są mniej przeszkodą na skrzyżowaniach i rondach. Widoczność do tyłu jest nieco utrudniona przez grube tylne słupki w obu samochodach, ale przynajmniej są one wyposażone w przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamery cofania, które pomagają w manewrowaniu z małą prędkością. 12,3-calowy ekran dotykowy Sportage przewyższa na przykład wyświetlacz Mazdy CX-5 pod względem rozmiaru, grafiki i kontrastu kolorów. Fakt, że ekran jest wyższy niż CX-5, jest szczególnie pomocny podczas przeglądania mapy nawigacji satelitarnej, chociaż niektóre mniejsze ikony (takie jak ikona anulowania trasy nawigacji) są albo zbyt łatwe do przeoczenia, albo po prostu trudno celować podczas jazdy. Mimo to ekran szybko reaguje na dane wejściowe, a nawigacja po menu jest prosta.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Kia.