1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKODA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Skoda - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Skoda – wynajem długoterminowy

Nie ma na świecie drugiej takiej marki motoryzacyjnej, która w ostatnim 30-leciu odniosłaby tak spektakularny sukces jak Skoda. Z marki znanej pierwotnie głównie w Czechach i Europie Wschodniej wyrosła na prawdziwą potęgę, która przynosi dziś koncernowi Volkswagena większy przychód niż Audi. Nowe Skody cieszą się opinią niezawodnych i przestronnych aut. Wrażenie robi także design aut, np. najnowsza Skoda Octavia. Trudno szukać w tym segmencie na europejskim rynku konkurenta, który mógłby pochwalić się tak piękną linią oraz imponująco przestronnym wnętrzem. To zdecydowanie najpiękniejsza Octavia w historii. Przywodzi na myśl eleganckiego sedana, choć w rzeczywistości oferuje wygodny dostęp do przestrzeni bagażowej dzięki piątym drzwiom. Skoda Octavia to bowiem wciąż komfortowy, ale i uniwersalny rodzinny liftback. Wystarczy zasiąść za jej kierownicą, by docenić także wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Warto jednocześnie sprawdzić, w jakiej cenie jest oferowana w ramach wynajmu długoterminowego Skoda.

 

Car Lease Polska każdego dnia dba o to, by oferować klientom wybór spośród najbardziej atrakcyjnych modeli na wynajem długoterminowy. Która Skoda podbije Twoje serce? W naszej flocie znajdziesz samochody z manualną lub automatyczną skrzynią biegów oraz o różnym typie nadwozia (kombi, sedan, cross-over). Dzięki temu możesz dopasować nowoczesne auto do swoich potrzeb — sedan będzie świetnym wyborem na dłuższe trasy lub do poruszania się po mieście, z kolei kombi docenią większe rodziny, a cross-overy osoby, które potrzebują sporo przestrzeni we wnętrzu pojazdu.

Wynajmij Skodę na dłużej - Skoda na abonament

Choć nowe auto kupowane za gotówkę kosztuje blisko 100 tys. zł, to można je mieć, nawet jeśli nie dysponujemy takimi środkami. Najem długoterminowy Skody to odbiór nowego auta bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Car Lease Polska oddaje swym klientom w użytkowanie auta w zamian jedynie za miesięczny abonament. W jego ramach będziemy cieszyć się nowym komfortowym samochodem a jednocześnie nie będziemy przejmować się kosztami związanymi z drogim ubezpieczeniem czy serwisem. Wszystkie opłaty, w tym także te związane z wymianą opon na zimowe zawarte są już w opłacie abonamentowej.

 

Car Lease Polska dba także o przeglądy techniczne i ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance. To sprawia, że miesięczna rata za wynajem długoterminowy jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla zakupu i utrzymywania własnego samochodu. Skoda pozostaje u Ciebie przez okres trwania umowy, jednak nie musisz przejmować się kosztownymi naprawami lub utratą wartości samochodu. Po wygaśnięciu umowy możesz kupić Skodę lub zarezerwować nowe auto i dalej cieszyć się komfortem jazdy bez uciążliwych kredytów na samochód czy wydawania wszystkich oszczędności na nowe, bezpieczne auto.

A co gdy auto ulegnie awarii - jak w takiej sytuacji działa wynajem długoterminowy Skody?

To nic strasznego. Nowa Skoda z wynajmu długoterminowego zostanie naprawiona, ale uregulowaniem kosztów związanych z tą usługą zajmie się Car Lease Polska. To jeszcze nie wszystko. Na czas naprawy dostaniemy do dyspozycji auto zastępcze. Oczywiście bezpłatnie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skoda.