1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. JAGUAR
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JAGUAR

Jaguar - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Dostępne modele JAGUAR

Car Lease Polska

Marki Jaguar nikomu nie trzeba przedstawiać. Kojarzy się z szykiem, luksusem oraz sportowym pazurem. Jest to brytyjski koncern, który od 2013 roku współpracuje z Land Roverem. Samo auto jest pełne dynamiki, która niesie za sobą dużo emocji. Dzięki nam można poczuć drzemiącą w nim moc i charyzmę. Jaguar leasing to oferta, która zaskakuje wielu naszych klientów. Zapraszamy do rozgoszczenia się w klasie premium, dzięki niższym ratom.

Leasing Jaguar – samochód spełnionych marzeń

Obecnie w naszej ofercie Jaguar leasing dla firm oraz dla osób prywatnych prezentujemy model F-Pace SE. Pojazd jest dostępny od zaraz, dlatego tym szybciej można ujarzmić drapieżne, mechaniczne zwierzę kultowej i historycznej marki. Jest to największy SUV Jaguara, który niesie za sobą sportowy design wraz z intuicyjną funkcjonalnością. Przestronne wnętrze powoduje, że jest to auto przeznaczone do jazdy po mieście, ale także na dalekie wypady wakacyjne. Marka tak jak w innych modelach stawia na jakość wykończenia i najwyższej klasy materiały. Wyposażenie w nowoczesną technologię idealnie współgra z każdym kierowcą, tworząc z nim zgrane porozumienie.


Prezentowany model posiada jednostkę napędową wysokoprężną o mocy 204 koni mechanicznych i napęd 4x4 do testowania auta po bezdrożach. Jego skrzynia biegów jest automatyczna. Średnie spalanie wynosi 6,7 litra na sto kilometrów. Samo przyśpieszenie jak na tak duże auto jest całkiem przyzwoite, bo rozwija sto kilometrów na godzinę w czasie ośmiu sekund. Po szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji zapraszamy do naszej podstrony związanej z Jaguar leasing operacyjny. Znajduje się tam wygodna wyszukiwarka, która w prosty sposób doprowadzi do celu.

 

Leasing Jaguar – to auto i leasing warte siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego i wielu innych modeli. Posiadamy limuzyny, auta miejskie, rodzinne SUVy i vany, różne typy nadwozia. Dla każdego klienta z pewnością znajdzie się dużo rozwiązań w postaci aut oraz leasingu operacyjnego.

Leasing konsumencki Jaguar oraz dla firm – u nas prosta droga do posiadania świetnych aut

Droga po nasz Jaguar leasing jest krótka, prosta, niewyboista i przede wszystkim szybka.


Swoją podróż z naszymi klientami zaczynamy od tego, że pomagamy przy wyborze konkretnego modelu, który spełni oczekiwania techniczne i oczywiście finansowe. Przy obliczeniach zachęcamy do skorzystania z naszego bardzo prostego narzędzia, jakim jest dla Jaguar leasing kalkulator. Dla określonych danych przedstawi wysokość raty oraz przybliżoną wartość całkowitych kosztów w formie procentowej. Cała gama modeli jest dostępna we wspomnianej już zakładce „Leasing operacyjny”. Po wybraniu samochodu należy zapamiętać, aby go zarezerwować poprzez naszą wygodną aplikację, naciskając przycisk „Zarezerwuj ten samochód”. Potem następuje kolejny krok związany z uzupełnieniem formularzy, aby nadać sprawie odpowiedni tor. Z naszej strony jest bardzo szybki odzew, gwarantujemy, że każdy klient dostanie od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu dwudziestu czterech godzin. W każdym momencie procedowania wniosku informujemy o statusie na bieżąco. Na sam koniec po pozytywnej weryfikacji pozostaje już tylko umówić się na odbiór nowego auta. Z nami Jaguar leasing i innych modeli jest prosty oraz rzetelny – po prostu bezkonkurencyjny.

 

Leasing konsumencki Jaguar, także dla firm tylko u nas. Jesteśmy profesjonalistami, którzy swoją wiedzę nabywali przez wiele lat. Szacunku do klienta nie musieliśmy się uczyć, bo mamy go we krwi. Stawiamy na rzetelność i niezawodność. Pozytywne opinie są największym dowodem na to, że to co robimy, ma sens. Zapraszamy serdecznie do współpracy przy Jaguar leasing i o wiele szerszym asortymencie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Jaguar.