1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. DACIA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Dacia - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Samochody Dacia to budżetowe rozwiązania, co nie oznacza, że ich wykonanie jest kiepskiej jakości. Są to udane i dobre auta, a ich cena wynika z tego, że planiści i inżynierowie na każdym etapie projektowania i produkcji brali pod uwagę każdy koszt. Tam, gdzie była możliwość, stosowali rozwiązania techniczne równie dobre, ale bardziej ekonomiczne, także dla klienta końcowego. Dlatego jeśli poszukiwane jest solidne auto za dobrą cenę, to zapraszamy na jazdę próbną w postaci naszego tekstu dotyczącego także Dacia Leasing.

Leasing Dacia – jak u nas to się robi?

W przypadku osób prywatnych korzystnym rozwiązaniem jest leasing konsumencki Dacia, który z mało obciążającymi ratami pozwoli cieszyć się rodzinnym SUV-em. Dla chcących zaopatrzyć się w auta dla swojego przedsiębiorstwa, mamy bardzo konkurencyjną ofertę na Dacia leasing dla firm. Więc jak to się robi?

 

Przede wszystkim na naszej stronie wystarczy wybrać interesujący model auta. Można to zrobić w łatwy sposób, korzystając z wyszukiwarki. Jest ona bardzo czytelna i intuicyjna. Nie trzeba wypełniać wszystkich pól, aby zobaczyć przefiltrowaną listę aut. Dokonując wyboru, można skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy dobiorą najbardziej optymalne parametry w celu wybrania jak najlepszej opcji, na przykład leasing Dacia.

 

Mając już upatrzone auto, należy pamiętać, aby je zarezerwować, by nie uciekło tuż sprzed nosa. To umożliwi przejście do kolejnych etapów związanych z zamówieniem. Tutaj zaczyna się już proces formalny. Będziemy potrzebować danych przyszłego leasingobiorcy. Jesteśmy firmą, w skład której wchodzą profesjonaliści, dlatego zapewniamy ochronę danych osobowych. Dbamy o prywatność i skrupulatnie zabezpieczamy informacje naszych klientów.

 

Po wypełnieniu formularzy w ciągu dwudziestu czterech godzin skontaktuje się pracownik, aby omówić wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia. Po złożeniu wniosku w jak najszybszym tempie realizujemy proces na przykład Dacia leasing, a nasi klienci na bieżąco dostają informacje na temat statusu transakcji.

 

W momencie pozytywnego zakończenia procesu weryfikacyjnego, kontaktujemy się w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu odbioru nowego auta.


Dacia leasing kalkulator – prosta odpowiedź na pytanie: ile to będzie kosztować?

W przypadku leasing Dacia oraz innych marek samochodów, także dostawczych dzięki naszemu narzędziu – Dacia leasing kalkulator w łatwy sposób można obliczyć, ile tak naprawdę będzie kosztować leasing konkretnego auta. Najpierw w zakładce leasing operacyjny za pomocą prostej wyszukiwarki należy wybrać wybrany przez siebie model. Można wyszukiwać po nazwie, marce, rodzaju nadwozia, paliwa, skrzyni biegów, rodzaju napędu i klasie pojazdów (popularne, premium). Wystarczy wybrać jedno pole, aby filtr zadziałał i zawęził poszukiwania.


Tak przystępnej ceny jak nasza nie znajdzie się w żadnym salonie. Dostępny na stronie kalkulator leasingowy określi, ile będzie wynosił koszt, dajmy na to leasing Dacia. Za pomocą suwaków można ustalić wartość samochodu, wpłaty własne, okres trwania leasingu i kwotę wykupu auta, by w podsumowaniu otrzymać wartość raty miesięcznej oraz przybliżoną sumę opłat.


W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami do spraw finansowania zakupów. Wystarczy kliknąć „Proszę o kontakt” a niezwłocznie się skontaktujemy. Kalkulator leasing Dacia razem z naszymi pracownikami przybliży posiadanie wymarzonego samochodu.


Po wykonanej jeździe próbnej z Dacia Leasing pora wsiąść z nami już do prawdziwego SUVa – Dacia Sandero. Mamy w swojej ofercie także inne pojazdy, typowo miejskie, limuzyny, rodzinne VANy, jak również dedykowane dla firm, jak dostawcze Renault Master Furgon L3H2 czy Renault Express Van Pack Clim. Warto sprawdzić naszą ofertę, także na inne modele aut. Rozwiejemy każdą wątpliwość. Klient zawsze może liczyć na naszą pomoc. Po prostu zapnij pasy i wsiadaj. Leasing Dacia oraz inne oferty czekają od zaraz.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Dacia.