1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. DACIA
  4. DACIA Duster
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

DACIA

Duster

Dacia Duster - leasing

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Dacia Duster

Dacia Duster to kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany przez rumuński koncern od 2010 roku. Jest jednym z najpopularniejszych modeli Dacii, a to dzięki przystępnej cenie, prostocie oraz nowoczesnemu designowi. Dedykowany jest osobom poszukujących komfortowego SUV-a o atrakcyjnym wyglądzie, jak i potrzebującym wszechstronnego i wytrzymałego pojazdu z napędem 4×4. Dostępny w Dacia Duster leasing od ręki. Nie warto czekać.

Leasing Dacia Duster- od czego zacząć?

Na wstępie warto zastanowić się, jaki model będzie najbardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zadanie to ułatwi dostępna na stronie internetowej Car Lease Polska wyszukiwarka. Po wybraniu odpowiednich opcji w kryteriach takich jak: marka, dostępność, rodzaj nadwozia, paliwa, skrzyni biegów, napędu oraz klasa pojazdu program dobierze auto, które będzie spełniało wszystkie wymagania. Kolejny etap to rezerwacja samochodu i uzupełnienie informacji kontaktowych. W ciągu maksymalnie 24 godzin kontaktujemy się z klientem w celu wypełnienia odpowiednich wniosków na przykład na Dacia Duster leasing. Następnie nadzorujemy cały proces aż do momentu wydania pozytywnej decyzji oraz uzgodnienia dogodnego terminu odbioru samochodu.

Dacia Duster leasing kalkulator - jak obliczyć?

Obliczenie raty leasingowej oraz kosztów leasingu nigdy nie było tak proste. Dacia Duster leasing kalkulator zrobi to w parę sekund. Wystarczy wprowadzić wartość samochodu oraz zaznaczyć wysokość opłaty wstępnej, wykupu końcowego i okres leasingu. Można dowolnie wpływać na wysokość wartości końcowych, zmieniając dane wejściowe.

Duster leasing to dobre rozwiązanie dla każdego, niezależnie od tego, czy auto ma być wykorzystywane do celów prywatnych czy zawodowych.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Dacia Duster.