1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CITROEN
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

Citroen - leasing

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Francuska marka Citroen jest koncernem, który istnieje na rynku już od wielu dekad. Charakteryzuje się nowatorskim rozwiązaniami, takimi jak na przykład hydropneumatyczne zawieszenie, które było stosowane w wielu modelach, dając dużo większy komfort jazdy niż standardowe. Firma dalej produkuje nietuzinkowe auta, które są na wyciągnięcie dłoni i niekoniecznie związane jest to z ich nabyciem na własność. Citroen leasing to bardzo sensowna propozycja dla każdego.

Citroen leasing – idealne rozwiązanie

W naszej ofercie można znaleźć między innymi leasing samochodu Citroen skierowany do kierowców, którzy podróżują więcej niż dziesięć, dwadzieścia tysięcy kilometrów rocznie oraz potrzebują auta na dłużej niż kilka lat. Tacy leasingobiorcy nie uważają, że powyżej tego wieku samochód jest dla nich już za stary. Jeśli dalej dobrze się go prowadzi, nie ma problemów eksploatacyjnych, to dlaczego się go pozbywać? Dla tych osób idealnym rozwiązaniem jest Citroen leasing, a także innych marek udostępnionych w naszej ofercie.

 

Warto wziąć pod uwagę tę opcję, zwłaszcza jeśli pod koniec trwania umowy zamierza się wykupić pojazd. Dlatego bardzo często taką usługą są zainteresowane firmy, które dalej chcą wykorzystywać sprawne technicznie auto. Pojazd z pewnością będzie tańszy niż opcja długoterminowego wynajmu, która jest dedykowana osobom jeżdżącym z niższym przebiegiem kilometrów w ciągu roku. Należy pamiętać, że faktycznie na przykład dla Citroen leasing umożliwia jazdę bez żadnego limitu kilometrów. Niemniej jednak użytkownik musi się liczyć z dodatkowymi kosztami, takimi jak opłaty serwisu, ubezpieczenia OC i AC.

Citroen kalkulator leasing – szybki sposób obliczenia raty

Na naszej stronie z kalkulatorem leasingowym bez najmniejszych problemów można obliczyć, jaka będzie rata auta na przykład dla Citroen leasing. Wystarczy wybrać interesujący model auta, który także znajdziecie na stronie w zakładce leasing operacyjny. Przedstawione są tam różne klasy samochodów między innymi: limuzyny, rodzinne i dostawcze.

 

W przypadku aut koncernu francuskiego dostępne są SUV-y. Dzięki naszemu Citroen leasing kalkulator obliczenie rat nie może być już prostsze, nie trzeba nigdzie wychodzić, z nikim się umawiać, wisieć na telefonie, czekając na połączenie z konsultantem.
Wybierając w wyszukiwarce konkretny model Citroena, zaprezentowane zostaną dokładne informacje na jego temat, które dotyczą:

  • stylistyki nadwozia;
  • wyposażenia wnętrza;
  • technologii (na przykład wielofunkcyjny komputer pokładowy);
  • funkcjonalności ( np. tempomat, wspomaganie kierownicy);
  • bezpieczeństwa ( np. ABS, alarm niezamierzonego przekroczenia linii).

Po otrzymaniu takiej dawki informacji można z pewnością wybrać Citroen leasing dla firm. Dla osób prywatnych także oferujemy konkurencyjny leasing konsumencki Citroen.

 

Po wybraniu auta, znając jego wartość, w naszym kalkulatorze można ustawić za pomocą suwaka konkretne dane, które pozwolą na dostosowanie opcjonalnej raty leasingowej oraz kwoty późniejszego wykupu. W razie pytań jest możliwość kontaktu ze specjalistą do spraw finansowania zakupów dzięki przyciskowi „Proszę o kontakt”. Citroen leasing jest to prosta droga do posiadania auta w ekspresowym tempie, która gwarantuje bezproblemową oraz szybką procedurę.

Citroen leasing – gotowe rozwiązanie z idealnym francuskim modelem

Ciekawym samochodem, który mamy do zaoferowania jest CITROEN C3 Aircross Feel Pack. Powstał we współpracy z Oplem jako bliźniaczy model Crossland X. Jest to auto, które za cel miało wycofanie się przez koncern z minivanów i zastępowanie takimi właśnie crossoverami. Dlatego Aircross wyparł C3 Picasso.

 

Prezentowany na naszej stronie model charakteryzuje się tym, że został stworzony jako pojazd typowo rodzinny, idealnie wpisujący się w codzienne obowiązki domowe, ale także w dalsze podróże wakacyjne. Samochód ten w naszej ofercie przy dwudziestoprocentowej wpłacie własnej oraz na czteroletni okres leasingu, to miesięczny wydatek rzędu jedynie 1081,33 zł netto, przy czterdziestoprocentowym wykupie końcowym. Warto wiedzieć, że umowę na ten model możemy zrealizować od ręki. Citroen leasing z nami się opłaca!

 

Citroen leasing dla firm oraz dla osób prywatnych jest trafionym rozwiązaniem, gdy posiadanie nowego auta jest priorytetem i zależy nam na zmianie co kilka lat. Dzięki nam jest możliwość poznania całej gamy modeli różnych przodujących marek. Posiadamy auta dla wszystkich i o różnej funkcjonalności. Z nami również można uzyskać bardzo korzystny leasing Citroen. W łatwy sposób można sprawdzić koszty związane z ratą, dzięki naszej aplikacji Citroen kalkulator leasing. Jesteśmy profesjonalistami szanującymi każdego naszego klienta. Zapraszamy do naszej aplikacji. Z nami szybciej, za niższe ceny.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Citroen.