1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CITROEN
  4. CITROEN C4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

C4

CITROEN C4 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Citroen C4 leasing - dlaczego warto?

Poszukujesz samochodu, który wyróżni się nie tylko stylem, ale także innowacyjnym podejściem do komfortu i wydajności? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak wygląda Citroen C4 leasing!

Decydując się na naszą ofertę, zyskujesz wiele korzyści. Zapewnia elastyczne warunki, konkurencyjne stawki oraz łatwe procedury, co sprawia, że korzystanie z tego fantastycznego samochodu staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Leasing Citroen C4 ma też pełne wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie umowy, więc możesz liczyć na szybką i sprawną pomoc niezależnie od sytuacji.

Citroen C4 leasing może być bez problemu dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Udostępniamy go nawet przy zerowej wpłacie własnej, dzięki czemu nie musisz mieć dodatkowych oszczędności, by zasiąść za kierownicą nowego auta.

Leasing Citroen C4 - sprawdź szczegóły 

Wygoda i styl to główne zalety Citroen C4 leasing. Model, który trafi w Twoje ręce po podpisaniu umowy, zachwyca zarówno designem, jak i osiągami. Napędza go benzynowy silnik o mocy 130 KM, który jest bardzo oszczędny w eksploatacji. Automatyczna skrzynia biegów wpływa dodatkowo na podniesienie komfortu i przyjemności z jazdy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierzesz dla siebie najlepszą opcję, skorzystaj z naszych narzędzi online do wyliczania kosztów. Citroen C4 leasing kalkulator uwzględnia dane na temat długości umowy, wielkości wpłaty własnej oraz wykupu końcowego i natychmiast udostępnia informacje na temat wysokości miesięcznych opłat. Porównaj wszystkie warianty i znajdź najbardziej opłacalne rozwiązanie w parę minut!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Citroen C4.