1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. CITROEN
  4. CITROEN C4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

C4

CITROEN C4 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Citroen C4 na abonament - elastyczne rozwiązanie dla Ciebie

Potrzebujesz kompaktowego auta miejskiego do codziennego funkcjonowania lub do pracy? A może chcesz rozbudować swoją flotę pojazdów? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Sprawdź Citroen C4 wynajem długoterminowy!

Dlaczego warto zainteresować się właśnie tą ofertą? Bo możesz dostosować ją w pełni do swoich aktualnych oczekiwań i możliwości. Dotyczy to między innymi określenia długości wynajmu, wysokości wpłaty własnej czy też wielkości rocznego limitu kilometrów. Citroen C4 wynajem pozwala na łatwe znalezienie opłacalnego rozwiązania. 

Decydując się na wynajem długoterminowy Citroen C4 nie trzeba martwić się o budżet. W przeciwieństwie do kupna nowego samochodu, nie będziesz narażony tu na duże, jednorazowe wydatki. Usługa wymaga jedynie niskich i comiesięcznych opłat przez cały okres wynajmu. Co istotne, jest dostępna nawet przy zerowym wkładzie własnym, więc nie musisz mieć odłożonych oszczędności!

Wynajem długoterminowy Citroen C4 - dodatkowe informacje

Citroen C4 na abonament to stylowy miejski hatchback nowej generacji. Wydajny silnik benzynowy zapewnia bardzo dobrą moc w połączeniu z niskim średnim spalaniem. Dzięki temu zaoszczędzisz na kosztach eksploatacyjnych. Z kolei automatyczna skrzynia biegów znacznie uprzyjemni Ci jazdę. 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wersjami samochodów dostępnych w ramach usługi Citroen C4 wynajem długoterminowy. Szczegółowe informacje na temat ich wyposażenia i funkcjonalności znajdziesz na podstronach danych pojazdów.

Masz dodatkowe pytania albo wątpliwości dotyczące oferty Citroen C4 wynajem? Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci odpowiedzi. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci uzyskać wynajem Citroen C4 na warunkach, które na pewno Cię usatysfakcjonują.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Citroen C4.