1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SEAT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SEAT

Seat - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

SEAT to hiszpańska marka produkująca głównie samochody osobowe. Jej historia sięga czasów dyktatora Generała Franco. Dlatego nie dziwi, że w roku założenia (1950) aktywa firmy w 51% należały do Narodowego Instytutu Przemysłu. W tamtych czasach nie do pomyślenia były rewelacyjne oferty Seat leasing.


Obecnie, w erze kapitalizmu to prawo rynku wyznacza obszary wpływów i współpracy. Z tego powodu koncern jest własnością przedsiębiorstwa motoryzacyjnego Volkswagen AG. Natomiast właścicielem nowych aut z naszej leasingowej oferty może być każdy, kto jest zainteresowany tą marką i to na najlepszych warunkach. Seat w leasing – to się naprawdę opłaca.

SEAT w leasing – cenimy sobie zaufanie, dlatego staramy się być najlepsi w ofertach

Stawiamy na popularne, czyli sprawdzone marki i modele. Dlatego oferujemy Ibizę, która jest jednym z największych sukcesów sprzedażowych tego koncernu, w świetnej ofercie leasing SEAT. W ciągu 30 lat sprzedano ją w ponad sześciu milionach egzemplarzy. Jest to hatchback miejski (segment B). To wyraziste auto z temperamentem, jak przystało na hiszpańskie korzenie. Pomimo jego miejskiego charakteru bez problemu pomieści pięciu pasażerów. Dlatego spokojnie może się nadać na dalsze podróże. Silnik 1.0 generuje moc 95 KM. Samo spalanie jest niskie, bo średni wynik to 5,3 litra na sto kilometrów. Takie auto SEAT leasing dla firm jest warte uwagi, idealne do pracy dla przedstawicieli i innych zawodów, gdzie jest potrzeba łatwego środka komunikacji w mieście i poza nim. To także mocny punkt zaczepienia dla leasing konsumencki SEAT. Reasumując, jest to uniwersalny samochód dla wszystkich.

Na wyposażenie składają się między innymi:

  • 15-calowe felgi aluminiowe ENJOY;
  • przednie światła ecoLED, natomiast do jazdy dziennej oświetlenie LED;
  • obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica ze sterowaniem radia i telefonu;
  • wirtualny kokpit 10,25";
  • tempomat;
  • klimatyzacja manualna Climatic;
  • czujniki parkowania z tyłu;
  • ABS, ESC, ASR, EDL, BAS, HBA.

Oprócz systemów bezpieczeństwa Ibiza oferuje jeszcze przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera. Oprócz tego zamontowane są boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera oraz kurtyny powietrzne. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa w aucie zainstalowany jest system kontroli ciśnienia w oponach. To sprytne auto jest w naszej świetnej ofercie dla leasing konsumencki SEAT, ale także dla firm.

Leasing SEAT – z nami klient sam dowie się, co jest dla niego najlepsze

U nas wszystkie karty wyłożone są na stół. Nie ma tutaj ukrytych zamiarów. Dlatego klient sam ma możliwość zasymulować, ile będzie kosztował leasing SEAT. Może to później zweryfikować z ofertą. Z nami nie ma żadnych zaskoczeń, chyba że mowa o miłych zaskoczeniach cenowych. W naszej ofercie oprócz SEAT leasing jest szereg innych znanych i lubianych marek. Na naszej stronie znaleźć można samochody luksusowe, miejskie, rodzinne, jak SUV-y i vany oraz furgony i typowe auta dostawcze. Duży wybór potrafi być także kłopotliwy, bo ciężko się zdecydować na konkretny model. Jeśli do tego dochodzi finansowanie leasingowe, to tym bardziej robi się pod górkę.


Jednak my potrafimy ulżyć naszym klientom. Specjalnie dla nich stworzyliśmy SEAT leasing kalkulator i dla wielu innych marek, który wykazuje, ile kosztuje rata leasingu oraz szacunkowe koszty całego przedsięwzięcia. W łatwy sposób można dokonywać symulacji poprzez zmianę wartości wejściowych. Jest to szybka optymalizacja, która pokaże najlepsze rozwiązanie dla konkretnych danych. Seat leasing w dobrej cenie, bo na uczciwych warunkach.

 

Nie działamy na oślep. Dlatego jesteśmy profesjonalną drużyną, która chce nieść pomoc i przygotowywać najlepsze oferty. Potrafimy zadbać o dobro klienta. Zapraszamy do współpracy w sprawie SEAT leasing, ale także wynajmu długoterminowego, sprzedaży nowych samochodów czy ubezpieczeń.
Zawsze działamy kompleksowo, zawsze klient na pierwszym miejscu. Zapraszamy do współpracy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Seat.