1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LAND ROVER
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LAND ROVER

Land Rover - leasing

Dostępnych samochodów: 8

Car Lease Polska

Land Rover to brytyjska marka znana wszystkim z mocnych samochodów terenowych oraz SUV-ów. Jest częścią koncernu Tata Motors oraz współtworzy sojusz Jaguar Land Rover. Obie marki można znaleźć wśród naszych nowych modeli aut. Tym razem prezentujemy Land Rover leasing, który u nas jest zawsze najlepszą ofertą dla naszych klientów.

Leasing Land Rover – obiecujący początek udanej transakcji

Naszą ofertę polecamy dla leasing konsumencki Land Rover, ale także oczywiście dla przedsiębiorców. Proponujemy klientom szereg interesujących modeli. Wystarczy spojrzeć na naszej stronie na potężnego Land Rovera Range Rover, aby od razu się w nim zakochać. Jest to luksusowy siedmioosobowy SUV, który w czasie podróżowania daje doznanie kompletnego komfortu. Pomimo jego ekskluzywnego charakteru, nie należy dać wyprowadzić się na manowce, bo z przyjemnością poprowadzi po zupełnych bezdrożach – terenowy charakter zobowiązuje. Intuicyjna obsługa z minimalistycznym wyglądem dopełnia całości. Jest to świetna alternatywa dla luksusowych limuzyn, nawet coś lepszego, bo daje moc wrażeń z jazdy. Land Rover leasing pomoże doświadczyć takich niezapomnianych doznań, warto być z nami.

 

Kolejnym przykładowym modelem w pakiecie różnych możliwości jest Land Rover Discovery SE. Charakteryzuje się przestronnym nadwoziem i długą linią dachu, co nadaje mu charakteru auta premium. Jest to jedno z wszechstronniejszych aut tego typu. SUV z napędem cztery na cztery, z możliwością poruszania się z siedmioma osobami, dlatego jest to dobre rozwiązania także na wyprawy rodzinne. W tym przypadku projektanci postawili sobie poprzeczkę wysoko, aby stworzyć maksymalnie bezpieczne auto z bardzo dużym komfortem jazdy. Cenny nabytek w ramach Leasing Land Rover, który ucieszy nowością, wysoce intuicyjną funkcjonalnością oraz praktycznością.

Land Rover leasing kalkulator – z nami nikt się nie przeliczy, tylko i wyłącznie zyska

Warto wstępnie wiedzieć, ile będzie wynosiła rata Land Rover Leasing. Z nami wszystko jest łatwiejsze, nie trzeba udawać się na konsultacje na przykład do dealera czy próbować usilnie dodzwonić się do konsultanta. U nas wszystko działa sprawnie, bo udostępniamy na przykład dla Land Rover leasing kalkulator, który w łatwy sposób zasymuluje transakcje dla tej marki i wielu innych. Obliczy ratę leasingu oraz przybliżoną wartość opłat wyrażoną w procentach.

 

Pragniemy, aby każdy kontakt z nami, także w sprawie Land Rover leasing był bezproblemowy i miło zapamiętany przez klienta. Dostarczamy nowe oraz wysokiej jakości auta, które mają dawać dużo frajdy, ale także pożytku. My nie utrudniamy, my załatwiamy procedurę sprawnie i szybko. Land Rover leasing dla firm i konsumentów – z nami każdy jest wygrany. Polecamy się na teraz i na przyszłość.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Land Rover.