1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LAND ROVER
  4. LAND ROVER Discovery
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LAND ROVER

Discovery

Land Rover Discovery - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Land Rover Discovery

Land Rover Discovery to luksusowy SUV (segment I) produkowany przez brytyjski koncern od 1989 roku. Model ten dzięki udziałowi w rajdzie Camel Trophy, stał się ikoną marki. Jest pojazdem sportowo-użytkowym. Sprawdzi się zarówno jako auto rodzinne, jak i samochód terenowy. Zapewnia znakomity komfort podróży, mnóstwo przestrzeni, posiada pojemny bagażnik. Jest dynamiczną i niezwykle oszczędną jednostką wysokoprężną. Charakteryzuje się dobrymi własnościami jezdnymi i trwałymi silnikami. Dostępny w Land Rover Discovery leasing w Car Lease Polska.

Land Rover Discovery leasing - na czym polega leasing operacyjny?

Leasing operacyjny jest skierowany do przedsiębiorców i stanowi umowę, na podstawie której leasingodawca oddaje leasingobiorcy w odpłatne używanie przedmiot leasingu, którym może być samochód. Korzystający z leasingu opłaca raty w ustalonej wysokości na przykład za Land Rover Discovery leasing, a na koniec trwania umowy może przedmiot zwrócić leasingodawcy lub go wykupić. W leasingu operacyjnym kosztem uzyskania przychodu jest wpłata własna, raty leasingowe oraz koszty użytkowania samochodu. Auto jest środkiem trwałym leasingodawcy. Odliczenie VAT jest możliwe w wysokości 50% lub 100% ( w przypadku samochodów ewidencjonowanych i używanych tylko do celów firmowych).

Land Rover Discovery leasing - atrakcyjna oferta leasingu w Car Lease Polska

Od wielu lat współpracujemy z wiarygodnymi i cieszącymi się zaufaniem polskimi dealerami samochodowymi. Pozwala nam to na oferowanie bardzo konkurencyjnych cen, nawet do 30 % niższych od cen nowych aut w salonach. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc na wszystkich etapach procesu leasingowego, także dla leasing Land Rover Discovery. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie, polecanym przez grono zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają po kolejne samochody. Oszczędzamy nie tylko ich pieniądze, ale i czas. Z nami formalności ograniczone są do minimum. Land Rover Discovery leasing kalkulator w kilka sekund wylicza wysokość raty miesięcznej i przybliżoną sumę opłat.

Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy o niego i jego finanse, także z leasing Land Rover Discovery.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Land Rover Discovery.