1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SUZUKI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Suzuki - leasing

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Suzuki to japońska marka aut osobowych, ciężarowych, motocykli i silników. Firma została założona w 1909 roku przez Michio Suzuki i na początku była wytwórnią urządzeń tkackich dla przemysłu jedwabniczego. Pierwsze plany dotyczące budowy samochodów pojawiły się w niej w 1937 roku, następnie prace zostały przerwane przez II wojnę światową, by w 1951 r. firma powróciła do myśli o produkcji pojazdów. Pierwszy masowo produkowany przez ten koncern samochód osobowy to wprowadzony w 1955 roku Suzulight z silnikiem o mocy 16 KM. Najpopularniejszymi modelami tej marki są Swift, SX4 i Vitara. Można zostać użytkownikiem jednego z aut tego koncernu w szybki sposób, nie angażując wszystkich oszczędności. Jak tego dokonać? Suzuki leasing to opcja zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Suzuki leasing - kto może na nim skorzystać?

Od 2011 roku Suzuki leasing jest także skierowany do osób fizycznych. Nosi on nazwę leasingu konsumenckiego i jest formą finansowania użytkowania pojazdu bez przeniesienia własności na użytkownika. Leasingobiorca płaci comiesięczne raty w ustalonej wysokości, a na koniec umowy może auto oddać lub wykupić. Dosyć często wymagana jest opłata wstępna, a w umowie wpisany jest limit kilometrów. Leasing konsumencki Suzuki to o wiele mniej formalności niż kredyt samochodowy. Do obliczenia zdolności do wzięcia na siebie tego typu zobowiązania wymagana jest przeważnie jedynie wysokość wynagrodzenia. Ważne jest, aby dokładnie porównać dostępne na rynku oferty na Suzuki leasing, ponieważ mogą się znacznie od siebie różnić. Car Lease Polska zapewnia konkurencyjne ceny, nawet o 30 % niższe od cen nowych aut. Zawdzięczamy to wypracowanym przez wiele lat metodom negocjacji z dealerami samochodowymi. Leasing Suzuki z nami opłaca się jeszcze bardziej.


Dla różnych marek pojazdów, w tym także Suzuki leasing dla firm jest również w naszej ofercie. Przedsiębiorcom proponujemy leasing operacyjny na korzystnych i przejrzystych zasadach. Samochód będący przedmiotem leasingu jest zaliczany do składników majątkowych firmy leasingowej, natomiast miesięczne raty leasingowe są kosztami uzyskania przychodu leasingobiorcy. Korzystający nie ma obowiązku zapłaty całej kwoty VAT na początku umowy, ponieważ podatek VAT doliczany jest do każdej raty leasingowej. Po zakończeniu umowy na leasing Suzuki leasingobiorca ma prawo wykupić użytkowany pojazd.

Kalkulator leasingu operacyjnego Suzuki

Kalkulator to proste i darmowe narzędzie dostępne na stronie Car Lease Polska i w aplikacji mobilnej. W puste pole należy wprowadzić wartość samochodu netto na przykład dla Suzuki leasing oraz zaznaczyć wysokość wpłaty własnej, wykupu końcowego oraz okres leasingu. Suzuki leasing kalkulator automatycznie wyliczy ratę miesięczną oraz przybliżoną sumę opłat.

Car Lease Polska - na co stawiamy?

Priorytetem w naszej pracy jest zadowolenie klienta. Zawsze rzetelnie i kompleksowo przedstawiamy dostępne możliwości, także dla Suzuki leasing, aby potencjalny leasingobiorca podjął jak najbardziej korzystną dla niego decyzję. Posiadamy w leasingu samochody po cenach niedostępnych dla nabywców indywidualnych. Oszczędzamy czas i pieniądze klienta. Dzięki nam nie musi porównywać ofert dealerów, banków czy firm ubezpieczeniowych, ponieważ robimy to za niego. Nasza obsługa jest kompleksowa. Pomagamy w wyborze auta, następnie przy składaniu wniosku, informujemy na bieżąco o przebiegu całego procesu weryfikacji, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji kontaktujemy się w celu dostosowania dogodnego terminu i sposobu odbioru auta. Wysoką jakość naszej pracy potwierdzają opinie klientów. Oni już skorzystali z naszych usług i polecają nas innym.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Suzuki.