1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FORD
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Ford - leasing

Dostępnych samochodów: 13

Car Lease Polska

Ford leasing? Czemu nie? Amerykański koncern, któremu kształt nadał człowiek podążający za innowacyjnymi rozwiązaniami – Henry Ford. Znany także ze swojej wielkiej przedsiębiorczości i przebiegłości marketingowej. Szerokim echem odbiła się kampania Forda T, który mógł być dostarczony w każdym kolorze, jeśli ów kolor był czarny. U nas w Car Lease Polska mamy o wiele większy asortyment aut także dla Ford leasing dla firm oraz konsumentów.

Ford leasing – oferta

Obecnie w ofercie leasing Ford mamy dostępne dwa modele tej znanej stajni, bardzo różne od siebie. Pierwszy z nich do legendarny Mustang serii GT Fastback. Jest to sportowe coupe o niebagatelnych 450 KM - trzeba rzec, że w tym przypadku naprawdę ma się do czynienia z potworem szos. Silnik o pojemności 5.0 przyśpiesza do stu kilometrów na godzinę w niespełna pięć sekund. Dokładny opis auta można znaleźć w zakładce leasing operacyjny.

 

Po drugiej strony barykady w naszej gamie aut jest Ford EcoSport Titanium. Jest to wygodny SUV, który jest praktyczny dla rodziny oraz ludzi chcących poczuć wolność w terenie. Pomimo swoich rozmiarów auto, jak sama jego nazwa sugeruje, jest bardzo ekonomicznie, bo jego średnie spalanie wynosi 5,2 litra na 100 kilometrów.


Dwa różne charaktery, jednak to, co je łączy, to fakt, że oba modele są u nas dostępne od ręki.

Ford leasing kalkulator daje informacje jak blisko jest się posiadania nowego auta

Po wybraniu swojego idealnego auta już prawie można przejść do finalizowania na przykład Ford leasing. Jednak przedtem warto się rozeznać, ile będzie wynosić miesięczna rata. Z nami nie trzeba udawać się do biura czy usilnie próbować dodzwonić się do konsultanta. Tutaj każda informacja jest od ręki. Mamy narzędzie dla Ford kalkulator leasing, które sprawnie pokaże, co najlepiej wybrać i jaka opcja rozłożenia rat będzie najbardziej optymalna.

 

Dlatego na naszej stronie z podstroną kalkulator leasingowy, znając wartość samochodu (naszej niższej ceny), ustawiając suwakami wpłatę własną, okres leasingu, wartość wykupu końcowego, Ford leasing kalkulator przedstawi dwie najważniejsze dane. Mianowicie do wglądu będzie wartość raty miesięcznej oraz przybliżona suma opłat wyrażona w procentach. To ułatwia przeprowadzenie bardzo szybkiego rekonesansu, który ma wyłonić najlepiej zgrany z klientem model auta.


Jeśli w trakcie obliczeń i poszukiwania auta pojawią się jakieś wątpliwości, to chętnie pomożemy. Nie trzeba szukać na naszej stronie danych kontaktowych, wystarczy w zakładce związanej z Ford leasing kalkulator odnaleźć pole z napisem „Proszę o kontakt”. Po kliknięciu niezwłocznie skontaktujemy się z każdą osobą i rozjaśnimy wszelkie zawiłości związane z leasingowaniem operacyjnym aut. Leasing Ford i innych marek czy modeli stanie się łatwym i miłym procesem, bo u nas są najlepsze ceny.

 

U nas cena może zaskoczyć, dlatego że jest niższa niż u innych dealerów, także w przypadku Ford leasing. Umiemy się targować z myślą o naszych klientach, na których szacunek pracowaliśmy wiele lat. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu, bo to przekłada się bezpośrednio na pozytywne opinie na nasz temat. Nic nas nie cieszy tak, jak satysfakcja posiadaczy aut: czy to leasing konsumencki Ford, firmowy czy wypożyczenie na dłuższy okres. Z nami warto!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ford.