1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FORD
  4. FORD Fiesta
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FORD

Fiesta

Ford Fiesta - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Ford Fiesta leasing - sprawdź wszystkie możliwości

Szukasz auta, które będzie nie tylko nowoczesne i stylowe, ale także tanie w eksploatacji? W takim razie udało Ci się trafić w odpowiednie miejsce. Sprawdź Ford Fiesta leasing z naszej oferty i przekonaj się, że warto! 

Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na zakup auta, które straci na wartości w chwile po wyjeździe z salonu, postaw na bardziej opłacalne rozwiązania. Leasing Ford Fiesta daje Ci dostęp do nowego samochodu na okres do 60 miesięcy w zamian za niskie, comiesięczne opłaty. Korzystaj z niego swobodnie i dopiero po zakończeniu umowy wykup pojazd na własność. 

Ford Fiesta leasing jest dostępny dla każdego, nawet przy zerowej wpłacie własnej. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami. Na pewno znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie.

Leasing Ford Fiesta - skorzystaj jak najszybciej!

Jeśli marzy Ci się klasyczny samochód kompaktowy, to oferta Ford Fiesta leasing na pewno spełni Twoje wymagania. Auto jest wyposażone w niezwykle ekonomiczny 1,0 litrowy silnik benzynowy o mocy 100 KM. To idealny samochód do jazdy po mieście i bez problemu poradzi sobie w ciasnych uliczkach i na parkingach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź dodatkowe informacje umieszczone na podstronach interesujących Cię modeli.

Decydując się na nasze usługi, masz finanse pod kontrolą. Sprawdź narzędzie Ford Fiesta leasing kalkulator i przekonaj się, że wyliczenie wszystkich kosztów związanych z umową jest proste. Porównaj różne opcje, zmieniając długość leasingu, wysokość wpłaty własnej czy kwotę wykupu. Odezwij się do nas w razie dodatkowych pytań!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ford Fiesta.