Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MAZDA

Mazda - leasing

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Kreatywność japońskiego koncernu Mazda jest naprawdę imponująca. W poprzednim roku obchodził on 100-lecie swojego istnienia i wciąż zaskakuje nowinkami technicznymi. Na początku zajmował się produkcją prasowanych płyt korkowych i materiałów izolacyjnych. Potem były maszyny przemysłowe. Aż do roku 1960, w którym Mazda przedstawiła pierwszy model samochodu osobowego.


Dla naszych klientów Mazda leasing także będzie imponujący, bo nasze oferty są nie do pokonania. Zapraszamy do lektury.

Leasing Mazda – charakterystyka marki

Oferujemy nowe auta Mazdy, bo znamy pozytywne opinie jej użytkowników. Z pewnością warto wziąć nasz leasing Mazda, po czym stać się szczęśliwym użytkownikiem nowego samochodu. Nasze auta są przeznaczone na leasing konsumencki Mazda, ale także dla firm. U nas wszyscy będą zadowoleni.Jak przystało na japońskie podejście do pracy i jej efektów, samochody Mazdy są wykonane precyzyjnie. Przekłada się to na ich niezawodność. Dlatego koncern woli stawiać na sprawdzone rozwiązania, aby być pewnym, że odda produkt najlepszej jakości. I tak w ofercie znajdują się głównie nowoczesne, solidnie wykonane jednostki wolnossące.


Z drugiej strony Mazda jest też firmą innowacyjną, która wprowadziła zupełnie inne rozwiązania niż te standardowe. Przykładem może być zastosowanie silnika Wankla, który zamiast poruszających się ruchem posuwisto zwrotnym tłoków w cylindrach posiada specjalny, obracający się tłok rotor w komorze spalania. Same materiały wykończeniowe są na wysokim poziomie, dla obcujących z nimi użytkowników jest to ważny dodatek zapewniający poczucie komfortu w czasie jazdy. Warto wspomnieć, że silniki tej firmy charakteryzują się niskim spalaniem pomimo większej ich pojemności niż u konkurencji.


Żadne testy aut nie są na tyle wiarygodne co prawa ekonomii, które dowodzą, że Mazdy są dobrymi samochodami. Spadek ich wartości cenowej na rynku wtórnym jest nieznaczny w porównaniu z innymi markami. Na koniec warto z nami wsiąść do Mazdy, bo mamy bogatą ofertę. Dla rodzin polecamy SUV-y w różnych wielkościach, sportowe, elektryczne i wiele innych. Mazda Leasing to podwójna przyjemność – z jazdy oraz z niskich rat.

Mazda leasing kalkulator – my nie pozwalamy klientowi liczyć tylko na siebie

Nasi klienci nie muszą dowiadywać się na temat symulacji rat leasing Mazda, chodząc po biurach czy usilnie dzwoniąc do konsultantów. U nas jest prościej, dajemy łatwe w obsłudze narzędzie – Mazda leasing kalkulator. Gwarantuje on znalezienie najlepszej opcji leasingowania dla konkretnego modelu auta. Dzięki intuicyjnym suwakom ustawia się dane wejściowe, które pozwolą obliczyć ratę leasingu oraz przybliżoną łączną sumę opłat. W przypadku wątpliwości również nie ma konieczności dzwonienia, wystarczy nacisnąć przycisk „Proszę o kontakt”, a niezwłocznie się odezwiemy.

Mazda leasing dla firm, jak i dla osób prywatnych w Car Lease Polska to bardzo dobre posunięcie. Jesteśmy dla klientów, zbudowaliśmy markę na rzetelności i profesjonalizmie. Opinie w internecie świadczą za nas. Mamy bogatą gamę nowych aut, różnych modeli, od luksusowych, przez sportowe, miejskie, do rodzinnych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Także dlatego, że mamy wyjątkowo dobre ceny rat Mazda leasing, których klient nie uzyska u żadnego dealera. Staramy się jak najmocniej, aby klient był zadowolony, stąd nasza inicjatywa dotycząca leasing Mazda kalkulator. Wtedy my też jesteśmy usatysfakcjonowani i daje nam to dużo energii do działania. Zapraszamy do współpracy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mazda.