Dacia - wynajem długoterminowy

Już jest! Dacia w wynajmie długoterminowym!

Dacia to marka od lat należąca do grupy Renault. Słynie ze świetnego stosunku ceny do jakości sprzedawanych aut. Dzięki przynależności do francuskiej rodziny producentów aut, oferowane przez nią modele dysponują nowoczesnymi silnikami oraz wieloma sprawdzonymi rozwiązaniami mającymi wpływ niezawodność tych aut.

Ekonomiczny wynajem długoterminowy Dacii

Teraz auta marki Dacia dostępne są także w wynajmie długoterminowym Car Lease Polska. Warto zwrócić uwagę na Dacię Duster Comfort TCe. To rodzinny SUV, charakteryzujący się wieloma cechami auta przeznaczonego do radzenia sobie nie tylko na ciasnych miejskich ulicach, ale i także na wiejskich bezdrożach. To dostępne w wynajmie długoterminowym auto wyposażono w 1-litowy silnik. Mimo tak niewielkiej pojemności dysponuje on mocą aż 100 KM! Uwaga! Na tym jednak nie koniec. Dacia Duster jest także bardzo ekonomiczna. Fabrycznie wyposażona jest ona bowiem w instalację gazową, skutecznie zmniejszającą koszty eksploatacji. Poza opłatami za tankowanie LPG użytkownikowi pozostanie jeszcze jedynie niska miesięczna faktura za wynajem długoterminowy nowej Dacii.

Ubezpieczenie w cenie wynajmu długoterminowego

Jej koszt może spaść nawet poniżej 900 zł netto przy wynajmie na 48 miesięcy. Co istotne, w cenie zawarty jest także pełny koszt ubezpieczenia oraz serwisowania auta. To jednak nie wszystko. Car Lease Polska w ramach opłaty miesięcznej wymieni także opony na zimowe, a w razie awarii auta podstawi pojazd zastępczy.


Nowa Dacia Duster w wynajmie długoterminowym to także auto bardzo przyzwoicie wyposażone. W oferowanej wersji znaleźć można nie tylko centralny zamek czy klimatyzację, ale również czołowe i boczne poduszki powietrzne wraz z kurtynami powietrznymi, jak również aluminiowe felgi i światła LED do jazdy dziennej. Decydując się na nową Dacię w wynajmie długoterminowym możemy też pozbyć się dotychczas używanego auta. Można je zostawić w rozliczeniu i tym samym obniżyć wartość kwoty na comiesięcznej fakturze.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Dacia.