1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. FIAT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FIAT

Fiat - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Fiat w wynajmie długoterminowym - na miasto i dla rodziny

Sprytne i modne auto na miasto lub wygodny samochód dla całej rodziny? Fiat w ofercie wynajmu długoterminowego ma sporo do zaoferowania. Dzięki współpracy z Car Lease Polska nowe Fiaty kosztują mniej, niż mogłoby się to wydawać. Nowym autem można się cieszyć już za około 30 zł netto dziennie i mowa tu o stylowym Fiacie 500. To miejskie modne auto w ofercie wynajmu długoterminowego kosztuje jedynie 739 zł netto miesięcznie.

 

Takie rozwiązanie stanowi znakomitą alternatywę dla wieloletnich kredytów, a możliwość jazdy nowoczesnym, bezpiecznym modelem daje dużo przyjemności i zdejmuje z Twoich barków wiele problemów. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się komfortową jazdą i zapewnić swojej rodzinie to, co najlepsze — dlatego coraz więcej osób decyduje się na wynajem długoterminowy. Fiat, którego wybierzesz, z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

Wynajem długoterminowy Fiata all inclusive

W cenie najmu zawarty jest koszt ubezpieczenia oraz wszelkich napraw w razie wystąpienia awarii. Jeśli ta nadarzy się gwałtownie, gdzieś w drodze Car Lease Polska zupełnie bezpłatnie udostępni auto zastępcze. Decydujących się na tę ofertę nie będzie też obchodzić wymiana opon z letnich na zimowe. Koszt ten zawarty jest bowiem także w miesięcznej opłacie za wynajem długoterminowy Fiata.

 

Choć popularna „pięćsetka” ma w sobie dużo uroku, to jednak zdecydowanie bardziej trafną odpowiedzią na potrzeby całej rodziny będzie Fiat Tipo. Auto zaliczane umownie do klasy tzw. kompaktów, zdecydowanie przebija swoich konkurentów wielkością kabiny pasażerskiej, jak i pojemnością bagażnika. Mimo to pozostaje od nich zdecydowanie bardziej przyjazne cenowo. By cieszyć się nowym Fiatem Tipo, wystarczy znaleźć co miesiąc w domowym budżecie jedynie 699 zł netto.

Dobre wyposażenie Fiatów w wynajmie długoterminowym

W ramach pakietu, w cenie otrzymamy też usługę pełnego serwisu auta. Taki Fiat w ramach wynajmu długoterminowego będzie dysponował silnikiem o pojemności 1,4 litra o mocy 95 KM. Także pod względem wyposażenia budżetowy rodzinny Fiat zaskoczy bogactwem dodatków. Na pokładzie nie zabraknie ani klimatyzacji, ani też wspomagania kierownicy. Na obniżenie wydatków związanych ze zużyciem paliwa z pewnością wpłynie system Start&Stop. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie. Fiat w wynajmie długoterminowym wyposażony jest w takie systemy kontrola trakcji, ESC, asystent hamowania awaryjnego czy Hill Hold Control.

 

Wysoka jakość oferowanych przez nas samochodów, a także profesjonalna obsługa i dodatkowe usługi (ubezpieczenie, przeglądy, wymiana opon i bezpłatne auto zastępcze) sprawiają, że dla wielu osób korzystniejszą opcją niż zakup własnego samochodu jest wynajem długoterminowy. Fiat stanowi praktyczny, niezawodny wybór i świetnie sprawdza się jako auto rodzinne, jest także świetnym pojazdem do poruszania się po mieście. Ta marka ma swoich oddanych fanów, którzy cenią jej niezawodność i estetykę. Zarezerwuj auto dla siebie w Car Lease, a nasz przedstawiciel odezwie się w ciągu doby. Od ustalenia szczegółów już tylko krok do pierwszej przejażdżki wymarzonym modelem samochodu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Fiat.