1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SUZUKI
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Suzuki - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy samochodów Suzuki

Wielbicielom mocnych motocykli i niezawodnych samochodów o drapieżnej sylwetce z pewnością znana jest japońska marka Suzuki. Jednak pojazdy z logiem w kształcie charakterystycznej litery „S” to nie tylko zrywne i szybkie jednostki napędowe. Wśród modeli japońskiej marki klienci znajdą także pojazdy idealne dla rodzin, SUV-y czy praktyczne samochody miejskie, takie jak Suzuki Swift. Nowa generacja tych aut zachwyciła użytkowników odważną stylistyką oraz przemyślanym projektem wnętrza. Nie zawiodą się też zwolennicy hybryd, którzy również znajdą coś dla siebie w samochodach tej marki. Coraz częściej użytkownicy pojazdów Suzuki wybierają wynajem długoterminowy.

Samochody firmowe Suzuki – leasing czy wynajem długoterminowy?

Choć w poprzednich latach najpopularniejszym wyborem dla firm był leasing, to po zmianie przepisów coraz więcej osób prowadzących biznes decyduje się na najem długoterminowy. Jest to korzystne rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie planują nabywania auta na własność. Dzięki temu klienci wynajmu długoterminowego samochodów takich jak Suzuki mogą liczyć na:

  • koszty łatwe do zaplanowania w firmowym budżecie

Prowadzenie biznesu jest ściśle związane z planowaniem wydatków firmowych. Korzystając z wynajmu długoterminowego, użytkownik nie jest narażony na wzrost opłaty, która jest stała przez cały okres trwania umowy.

  • odliczenie podatków na podobnych zasadach, jak przy leasingu operacyjnym

Płatnicy VAT i CIT nadal mają możliwość odliczenia podatków na podstawie miesięcznej faktury za wynajem długoterminowy samochodu.

  • nieskomplikowane procedury i szybką decyzję

Większość czynności związanych z wynajmem długoterminowym można wykonać za pośrednictwem strony internetowej lub kontaktując się ze specjalistą w firmie wynajmującej.

Z tych powodów coraz więcej firm decyduje się na wynajem długoterminowy samochodów np. Suzuki Vitara.

Wynajem długoterminowy samochodów Suzuki – od kiedy?

Coraz więcej się słyszy o długich terminach oczekiwania na samochód w salonie. Przeciętny czas realizacji zamówienia wynosi około 5 miesięcy, a w przypadku niektórych marek nawet 8. Dla osób chcących korzystać z samochodów Suzuki, wynajem długoterminowy może być korzystną alternatywą. Część pojazdów na abonament jest dostępna od ręki, a pozostałe mają jasno określony termin realizacji, który zazwyczaj nie przekracza 3 miesięcy. Jak to możliwe? Zanim auto zostanie wprowadzone do oferty, najpierw firma wynajmująca składa zamówienie do salonu i czeka na potwierdzenie konkretnej daty dostawy. Dzięki temu czas oczekiwania na samochód w wynajmie długoterminowym jest krótszy.

Suzuki – korzyści z wynajmu długoterminowego

Klienci, którzy zdecydowali się na tę formę finansowania samochodu, są zadowoleni z:

  • dodatkowych usług

W jednej miesięcznej opłacie zawarty jest koszt ubezpieczenia komunikacyjnego oraz serwisów. Można wybrać także ofertę, dzięki której w abonamencie będzie usługa wymiany opon.

  • braku konieczności wpłaty własnej

Zawierając umowę na wynajem samochodu, klient nie jest zobowiązany do uiszczania żadnej wpłaty własnej lub zaliczki. Nic dziwnego, że coraz częściej wybierany jest wynajem długoterminowy samochodów Suzuki.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Suzuki.