Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Vitara

Suzuki Vitara - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Suzuki Vitara wynajem długoterminowy – auto dla wymagających

Suzuki Vitara wynajem to sposób na ciekawy SUV pełen inteligentnych technologii. Zawsze jest gotowy do zadziornego i intensywnego działania. Sportowy wygląd i najnowsze technologie Suzuki Vitara wyznaczają poprzeczkę dla osiągów terenowych, łatwości obsługi i oszczędności paliwa aut w swojej klasie.

Suzuki Vitara na abonament – radość z jazdy

Wynajem długoterminowy Suzuki Vitara – nowoczesne opcje finansowania. Vitara, to auto gdzie nic nie przebije poczucia wolności. Dzięki niezrównanej wiedzy Suzuki w zakresie silników nie ma tu kompromisu między osiągami a wydajnością. Oferując silnik 1.6 VVT lub niesamowity BoosterJet Turbo, Vitara oferuje zwinność w mieście, bezproblemową jazdę po autostradach i mnóstwo siły terenowej, gdy nadejdzie czas na pracę w trudnych warunkach. Vitara oferuje wszystkie osiągi i moc SUV-a przy zużyciu paliwa, jakiego można oczekiwać od samochodu kompaktowego.

Suzuki Vitara wynajem długoterminowy – najnowsze technologie

Suzuki Vitara wynajem – najlepszy sposób na jazdę wygodnym samochodem. Vitara jest wyposażona w zestaw zaawansowanych technologii bezpieczeństwa takich jak: podwójny czujnik wsparcia hamulca, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, monitorowanie martwego pola, tylny alert o ruchu poprzecznym, kamera cofania.

Suzuki Vitara wynajem – auto w dobrym stylu

Odważna stylistyka Vitary łączy w sobie solidną prezencję SUV-a z wyrafinowanymi 17-calowymi felgami aluminiowymi, błyszczącymi diodowymi światłami do jazdy dziennej i przyciemnianymi szybami z tyłu, dzięki czemu wygląda świetnie, niezależnie od tego, czy jeździmy nim po mieście, czy w terenie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Suzuki Vitara.