1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SUZUKI
  4. SUZUKI Vitara
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SUZUKI

Vitara

Suzuki Vitara - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Suzuki Vitara wynajem długoterminowy – auto dla wymagających

Suzuki Vitara wynajem to sposób na ciekawy SUV pełen inteligentnych technologii. Zawsze jest gotowy do zadziornego i intensywnego działania. Sportowy wygląd i najnowsze technologie Suzuki Vitara wyznaczają poprzeczkę dla osiągów terenowych, łatwości obsługi i oszczędności paliwa aut w swojej klasie.

Suzuki Vitara na abonament – radość z jazdy

Wynajem długoterminowy Suzuki Vitara – nowoczesne opcje finansowania. Vitara, to auto gdzie nic nie przebije poczucia wolności. Dzięki niezrównanej wiedzy Suzuki w zakresie silników nie ma tu kompromisu między osiągami a wydajnością. Oferując silnik 1.6 VVT lub niesamowity BoosterJet Turbo, Vitara oferuje zwinność w mieście, bezproblemową jazdę po autostradach i mnóstwo siły terenowej, gdy nadejdzie czas na pracę w trudnych warunkach. Vitara oferuje wszystkie osiągi i moc SUV-a przy zużyciu paliwa, jakiego można oczekiwać od samochodu kompaktowego.

Suzuki Vitara wynajem długoterminowy – najnowsze technologie

Suzuki Vitara wynajem – najlepszy sposób na jazdę wygodnym samochodem. Vitara jest wyposażona w zestaw zaawansowanych technologii bezpieczeństwa takich jak: podwójny czujnik wsparcia hamulca, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, monitorowanie martwego pola, tylny alert o ruchu poprzecznym, kamera cofania.

Suzuki Vitara wynajem – auto w dobrym stylu

Odważna stylistyka Vitary łączy w sobie solidną prezencję SUV-a z wyrafinowanymi 17-calowymi felgami aluminiowymi, błyszczącymi diodowymi światłami do jazdy dziennej i przyciemnianymi szybami z tyłu, dzięki czemu wygląda świetnie, niezależnie od tego, czy jeździmy nim po mieście, czy w terenie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Suzuki Vitara.