1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TESLA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TESLA

Tesla - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 10

Car Lease Polska

Tesla – wynajem długoterminowy

Trudno znaleźć osobę, która nie słyszała o samochodach nowoczesnej amerykańskiej marki. Fani nowinek technicznych będą zachwyceni od pierwszej przejażdżki. Korzystanie z aut Tesla to zupełnie niespotykane dotąd doświadczenie. Innowacyjne rozwiązania, jakie można znaleźć w tych samochodach, zaskoczą niejednego.

 

Elektryczne jednostki napędowe o odpowiednich zasięgach do korzystania w Polsce to dobra alternatywa dla samochodów spalinowych. Zwłaszcza dla osób, które cenią sobie ekologię i korzystanie z alternatywnych źródeł energii. Jest to optymalne rozwiązanie, tym bardziej że można znaleźć w kraju specjalne ładowarki do samochodów elektrycznych, które są zasilane panelami fotowoltaicznymi. W ten sposób nadal można cieszyć się z jazdy dynamicznym autem, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Wynajem długoterminowy samochodów Tesla – czy warto?

Samochody Tesla zwracają uwagę także swoim nowoczesnym wyglądem, który współgra z charakterem pojazdu. Do tego modele tej marki odznaczają się systemami bezpieczeństwa najwyższej jakości. Pomagają nie tylko podczas nieoczekiwanych sytuacji na drodze, ale są wyposażone także w czujniki wtargnięcia. To tylko kilka powodów, dla których warto wypróbować markę Tesla w wynajmie długoterminowym.

Samochody Tesla 3 – wynajem długoterminowy

Nowe samochody Tesla charakteryzują się dużą wartością. Osoby, które chciałyby przekonać się same, jak to jest jeździć tak nowoczesnym autem, mogą zdecydować się na skorzystanie z najmu długoterminowego. Co więcej, z takiego rozwiązania może skorzystać zarówno firma, jak i klient indywidualny, który nie prowadzi działalności gospodarczej. Jest to nowoczesne rozwiązanie finansowania samochodów. Klienci chwalą wynajemdługoterminowy samochodów takich jak Tesla, za:

  • możliwość korzystania z nowego samochodu

W ofercie najmu długoterminowego klienci znajdą najnowsze modele w różnych wersjach wyposażenia. Dzięki temu można optymalnie dopasować pojazd do potrzeb użytkownika, a na polskich drogach pojawia się więcej bezpiecznych i nowoczesnych aut.

  • brak dodatkowych opłat

Kupując samochód lub korzystając z leasingu, należy opłacić ubezpieczenie komunikacyjne, przeglądy serwisowe oraz rejestrację pojazdu. W przypadku wynajmu długoterminowego jest określona konkretna opłata, którą użytkownik będzie płacić do końca trwania umowy. W tym koszcie zawarte jest już OC, AC i serwis.

  • podobne możliwości odliczeń podatkowych, jak przy leasingu operacyjnym

Podatnicy CIT i VAT mają możliwość odliczenia podatku na podstawie miesięcznej faktury. Dzięki temu wynajem długoterminowy Tesli niesie za sobą takie same korzyści jak leasing operacyjny dla firm.

  • brak obowiązku wpłaty własnej

Klienci decydujący się na najem długoterminowy nie muszą dokonywać wpłaty własnej. Sami ustalają, jak długo będzie trwać umowa i już przy wybieraniu oferty mają wgląd w dokładną wysokość opłaty. Zainteresowani samochodami marki Tesla mogą dużo skorzystać na wynajmie długoterminowym. Takie finansowanie charakteryzuje się łatwymi procedurami i jasnymi warunkami, a decyzja o weryfikacji zazwyczaj pojawia się szybko.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Tesla.