Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TESLA

Tesla - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 11

Car Lease Polska

Tesla – wynajem długoterminowy

Trudno znaleźć osobę, która nie słyszała o samochodach nowoczesnej amerykańskiej marki. Fani nowinek technicznych będą zachwyceni od pierwszej przejażdżki. Korzystanie z aut Tesla to zupełnie niespotykane dotąd doświadczenie. Innowacyjne rozwiązania, jakie można znaleźć w tych samochodach, zaskoczą niejednego.

 

Elektryczne jednostki napędowe o odpowiednich zasięgach do korzystania w Polsce to dobra alternatywa dla samochodów spalinowych. Zwłaszcza dla osób, które cenią sobie ekologię i korzystanie z alternatywnych źródeł energii. Jest to optymalne rozwiązanie, tym bardziej że można znaleźć w kraju specjalne ładowarki do samochodów elektrycznych, które są zasilane panelami fotowoltaicznymi. W ten sposób nadal można cieszyć się z jazdy dynamicznym autem, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Wynajem długoterminowy samochodów Tesla – czy warto?

Samochody Tesla zwracają uwagę także swoim nowoczesnym wyglądem, który współgra z charakterem pojazdu. Do tego modele tej marki odznaczają się systemami bezpieczeństwa najwyższej jakości. Pomagają nie tylko podczas nieoczekiwanych sytuacji na drodze, ale są wyposażone także w czujniki wtargnięcia. To tylko kilka powodów, dla których warto wypróbować markę Tesla w wynajmie długoterminowym.

Samochody Tesla 3 – wynajem długoterminowy

Nowe samochody Tesla charakteryzują się dużą wartością. Osoby, które chciałyby przekonać się same, jak to jest jeździć tak nowoczesnym autem, mogą zdecydować się na skorzystanie z najmu długoterminowego. Co więcej, z takiego rozwiązania może skorzystać zarówno firma, jak i klient indywidualny, który nie prowadzi działalności gospodarczej. Jest to nowoczesne rozwiązanie finansowania samochodów. Klienci chwalą wynajemdługoterminowy samochodów takich jak Tesla, za:

  • możliwość korzystania z nowego samochodu

W ofercie najmu długoterminowego klienci znajdą najnowsze modele w różnych wersjach wyposażenia. Dzięki temu można optymalnie dopasować pojazd do potrzeb użytkownika, a na polskich drogach pojawia się więcej bezpiecznych i nowoczesnych aut.

  • brak dodatkowych opłat

Kupując samochód lub korzystając z leasingu, należy opłacić ubezpieczenie komunikacyjne, przeglądy serwisowe oraz rejestrację pojazdu. W przypadku wynajmu długoterminowego jest określona konkretna opłata, którą użytkownik będzie płacić do końca trwania umowy. W tym koszcie zawarte jest już OC, AC i serwis.

  • podobne możliwości odliczeń podatkowych, jak przy leasingu operacyjnym

Podatnicy CIT i VAT mają możliwość odliczenia podatku na podstawie miesięcznej faktury. Dzięki temu wynajem długoterminowy Tesli niesie za sobą takie same korzyści jak leasing operacyjny dla firm.

  • brak obowiązku wpłaty własnej

Klienci decydujący się na najem długoterminowy nie muszą dokonywać wpłaty własnej. Sami ustalają, jak długo będzie trwać umowa i już przy wybieraniu oferty mają wgląd w dokładną wysokość opłaty. Zainteresowani samochodami marki Tesla mogą dużo skorzystać na wynajmie długoterminowym. Takie finansowanie charakteryzuje się łatwymi procedurami i jasnymi warunkami, a decyzja o weryfikacji zazwyczaj pojawia się szybko.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Tesla.