1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

BMW - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 26

Car Lease Polska

Postaw na klasę wyższą — wynajmij BMW już teraz!

BMW, czyli Bayerische Motoren Werke to historia niemieckiej motoryzacji. Auta z charakterystyczną szachownicą na masce budzą pożądanie kierowców na całym świecie. Nie każdy jednak mógł sobie do tej pory pozwolić na to niemieckie auto klasy premium. Teraz nie trzeba dysponować fortuną, by ruszyć w drogę nowym BMW. Długoterminowy wynajem samochodów BMW to oferta, dzięki której płaci się tylko abonament za możliwość użytkowania auta, nie stając się jego właścicielem. Dzięki temu nie jest wymagana nawet żadna opłata startowa. Mało tego. Auto w ramach abonamentu najmu długoterminowego BMW ma zapewnioną bezpłatną opiekę serwisową oraz ubezpieczenie, co w przypadku aut klasy premium zawsze jest poważnym kosztem. Tym razem nie dotyczy on nas w ogóle.

Wynajem długoterminowy — samochody BMW na abonament

Jakie modele marki BMW są oferowane w ramach długoterminowego wynajmu samochodów? To przede wszystkim SUV-y takie jak BMW X2, X3 czy X4. Szczególnie zachęcająco wygląda także oferta na kompaktową „jedynkę” oraz na 320 Grand Tourismo. Większość modeli jest wyposażona w automatyczną skrzynię biegów, a część oferowanych przez nas samochodów BMW można wynająć „od ręki”. Na inne trzeba chwilę poczekać. W zależności od wybranej oferty, nasi klienci mogą cieszyć się licznymi dodatkowymi udogodnieniami — od ubezpieczenia, przez wymianę opon, aż po przeglądy. To sprawia, że z oferty długoterminowego najmu samochodów Car Lease korzysta coraz więcej firm i osób prywatnych.

Wynajem długoterminowy samochodów — dlaczego warto?

Co sprawia, że coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania? Obecnie doceniamy bezpieczeństwo i sprzęt dobrej jakości. Niestety nie każdy chce lub może sobie pozwolić na samochód z wyższej półki cenowej, który spełni jego oczekiwania i będzie niezawodnym, a przy tym efektownym pojazdem. Zamiast wieloletniego kredytu lub leasingu warto rozważyć trzecie rozwiązanie: wynajem długoterminowy. Umowę dostosowujesz do swoich potrzeb, wybierasz samochód dla siebie i potrzebne usługi dodatkowe, a nasz przedstawiciel kontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby ustalić szczegóły. Od tego już tylko krok do pierwszej przejażdżki wymarzonym BMW!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW.