1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X3

BMW X3 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

BMW X3 – wynajem długoterminowy czy leasing?

Wynajem długoterminowy BMW X3 lub innego modelu samochodu to opcja idealna dla kierowców pokonujących 10-20 tys. km rocznie, którym zależy na stałych opłatach (serwisowanie i ubezpieczenie zawarte są już w abonamencie) i docenią możliwość wymiany auta na nowe po kilku latach.

Na leasing z kolei warto się zdecydować, jeśli rozważasz wykupienie auta na koniec trwania umowy. Wówczas będzie ono tańsze niż w przypadku opcji BMW X3 wynajem długoterminowy. 

Wynajem BMW X3 – czy to się opłaca?

Korzystanie z nowego BMW X3 bez konieczności zaciągania kredytu lub odłożenia dużej ilości gotówki? To możliwe w Car Lease Polska. Płatnicy podatku CIT mogą odliczyć wynajem długoterminowy BMW X3 od podatku.

Decydując się na BMW X3 na abonament, przez cały okres wynajmu płacisz stałą ratę, nie musisz więc martwić się ewentualnym wzrostem stóp procentowych. Ponadto w opłatę abonamentową wliczone są opłaty związane z naprawą samochodu w razie awarii czy wymianą opon, wynajmujący więc nie musi obawiać się niespodziewanych wydatków związanych z użytkowaniem samochodu. 

BMW X3 – wynajem świetną opcją dla fanów bawarskiej marki

Inteligentny napęd, mocne silniki, automatyczna skrzynia biegów, nowoczesny kokpit, przestronne wnętrze i pojemny bagażnik to tylko niektóre zalety modelu BMW X3. Wynajem długoterminowy to atrakcyjna alternatywa dla kupna nowego auta. Dzięki Car Lease Polska nie musisz posiadać, by doświadczać radości z użytkowania nowych samochodów klasy premium.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X3.