1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FIAT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FIAT

Fiat - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Leasing konsumencki Fiat i oferta dla firm - sprawdź

Fiat to marka motoryzacyjna znana na całym świecie. Od lat wyróżnia się nie tylko świetnym designem, przystępnością cenową i odpowiedzialnym podejściem do kwestii ekologicznych, ale także niezawodnością. Więc jeśli zależy Ci na sprawdzonym rozwiązaniu, postaw razem z nami na usługę Fiat leasing!

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na ten krok. Leasing konsumencki Fiat to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą użytkować nowy samochód i wykupić go po zakończeniu umowy leasingowej.

Z kolei Fiat leasing dla firm sprawdza się świetnie w sytuacjach, gdy zależy Ci na nowoczesnej flocie pojazdów z opcją ich wykupu po zakończeniu umowy. Opłaty związane z umową leasingową mogą być wpisane w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Natomiast nie musisz pokrywać kosztów związanych z amortyzacją, gdyż pojazd nie jest traktowany jako majątek trwały.

Warto zaznaczyć, że Fiat leasing jest możliwy nawet przy zerowej wpłacie własnej. Więc gdy chcesz skorzystać z możliwości użytkowania nowego auta, ale nie masz odłożonych dużych oszczędności, nie musisz się przejmować. Chętnie Ci pomożemy!

Fiat leasing - wybierz idealny model dla siebie

Nasza oferta jest nie tylko atrakcyjna cenowo, ale też różnorodna. Na pewno znajdziesz u nas samochód, który będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi modelami.

Klienci decydujący się na usługę leasing Fiat, mogą zdecydować się na sprawdzony i kompaktowy model 500. Jest on dostępny od ręki, a jego ekonomiczny benzynowy silnik idealnie sprawdza się w jeździe po mieście. Ma manualną skrzynię biegów i 70 KM mocy. 

Inny popularny wybór to model Doblo CrewCab, który zapewnia znacznie więcej przestrzeni nie tylko dla kierującego i pasażerów, ale także dla przewożenia różnego rodzaju ładunków. Jest to model z napędem dieslowym i silnikiem o pojemności 1,5 litra. Dysponuje mocą wynoszącą aż 100 KM!

Zachęcamy też do sprawdzenia innych samochodów dostępnych w Fiat leasing. Szczegółowe informacje na temat każdego z nich znajdziesz na podstronach dotyczących konkretnych pojazdów. Zalecamy zapoznać się z udostępnionymi danymi przed podjęciem ostatecznej decyzji!

Fiat leasing kalkulator - wylicz wszystkie opłaty

Jeśli chcesz zdecydować się na leasing Fiat, zadbaj o to, by odpowiedzialnie zaplanować swój budżet i upewnić się, że warunki umowy będą Ci w pełni odpowiadać. Pomoże Ci w tym nasze narzędzie do wyliczania opłat.

Fiat leasing kalkulator działa w bardzo intuicyjny i nieskomplikowany sposób. Wystarczy, że zaznaczysz w nim interesujące Cię opcje i poczekasz na pokazanie wyniku. Zmienne, na które masz wpływ to między innymi wysokość wpłaty własnej lub jej całkowity brak, okres leasingu wyrażany w miesiącach i kwota ewentualnego wykupu własnego. Po wypełnieniu formularza natychmiast otrzymasz przybliżoną sumę wszystkich opłat oraz wysokość miesięcznej raty. 

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz porady? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji i pomożemy wybrać ofertę, która będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca. Nie czekaj ani chwili dłużej i postaw na Fiat leasing jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Fiat.