1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SEAT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SEAT

Seat - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Seat na abonament dla każdego

Auto miejskie, takie jak Ibiza lub wygodny i nowoczesny kompakt, taki jak Leon? To dopiero początek propozycji z gamy Seatów na abonament.

W wynajmie długoterminowym Seata można także zdecydować się na model Arona lub Ateca

To dwa popularne SUVy, które przebojem zdobywają rynek. W osiągnięciu sukcesu pomagają niskie koszty utrzymania Seatów na abonament. Wynajem długoterminowy miejskiego Seata Ibiza to zaledwie 901 zł netto miesięcznie. Oczywiście bez jakiejkolwiek opłaty wstępnej. Choć trudno w to uwierzyć, to w koszt miejskiego Seata na abonament wliczono już polisę ubezpieczeniową czy nawet sezonową wymianę opon. W wynajmie długoterminowym Seata wszystko jest w cenie!

Jakakolwiek awaria Seata na abonament? Nie ma problemu!

Również i samochód zastępczy jest ujęty w miesięcznym koszcie wynajmu długoterminowego Seata. Nie ma też mowy, by auto było jakoś słabo wyposażone. Na pokładzie Seata Ibiza na abonament znajdzie się klimatyzacja i zaawansowany system multimedialny!

Seat wynajem długoterminowy – wybierz, to czego potrzebujesz

Seat wynajem — nowoczesna opcja finansowania. Seat jest spółką zależną Volkswagena od 1986 roku i od dawna produkuje szeroką gamę niezawodnych i dbających o bezpieczeństwo modeli. Niezależnie od tego, czy szukasz przyjemnego, kompaktowego samochodu do jazdy po mieście, 5-drzwiowego SUV-a czy 7-miejscowego MPV, samochody Set na abonament, to zawsze dobry wybór.

Seat wynajem – rywalizacja z VW

Wynajem długoterminowy Seat – wiele modeli do wyboru. Często modele Seat-a są porównywane z ich kuzynami VW. Seat Mii to kompaktowy samochód miejski, podobny do VW Up. To przyjemna przejażdżka dla miasta, a jej mały rozmiar oznacza, że ​​trudno jest znaleźć nieuchwytne miejsce parkingowe. Jeśli potrzebujesz czegoś nieco większego, Leon jest podobny do VW Golfa i oferuje imponującą przestrzeń ładunkową, zwłaszcza przy opuszczonych tylnych siedzeniach.

Wynajem Seat - SUV-y i samochody rodzinne

Seat ma w swojej ofercie kilka SUV-ów. Arona to mały SUV, który można porównać do Nissana Juke. To 5-drzwiowy crossover, który oferuje komfort jazdy na wysokiej pozycji. Jeśli potrzebujesz czegoś jeszcze większego, masz 7-miejscową Alhambrę, przestronny minivan, który zdobył kilka nagród i ma również 5 gwiazdek w ogólnej ocenie Euro NCAP.

Seat wynajem długoterminowy kalkulator — postaw na sprawdzonego kontrahenta

Wynajem długoterminowy Seat jest bardzo prosty. W Carlease Polska regularnie odświeżamy naszą flotę pojazdów w trosce o to, by zapewnić Ci najlepsze propozycje z rynku motoryzacyjnego. Szukasz kabrioletu o sportowym charakterze, prestiżowej limuzyny, czy też małego samochodu miejskiego do przejazdu z punktu A do punktu B, nasza oferta dopasuje się do Twoich potrzeb.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Seat.