Seat - wynajem długoterminowy

Seat na abonament dla każdego

Auto miejskie, takie jak Ibiza lub wygodny i nowoczesny kompakt, taki jak Leon? To dopiero początek propozycji z gamy Seatów na abonament.

W wynajmie długoterminowym Seata można także zdecydować się na model Arona lub Ateca

To dwa popularne SUVy, które przebojem zdobywają rynek. W osiągnięciu sukcesu pomagają niskie koszty utrzymania Seatów na abonament. Wynajem długoterminowy miejskiego Seata Ibiza to zaledwie 901 zł netto miesięcznie. Oczywiście bez jakiejkolwiek opłaty wstępnej. Choć trudno w to uwierzyć, to w koszt miejskiego Seata na abonament wliczono już polisę ubezpieczeniową czy nawet sezonową wymianę opon. W wynajmie długoterminowym Seata wszystko jest w cenie!

Jakakolwiek awaria Seata na abonament? Nie ma problemu!

Również i samochód zastępczy jest ujęty w miesięcznym koszcie wynajmu długoterminowego Seata. Nie ma też mowy, by auto było jakoś słabo wyposażone. Na pokładzie Seata Ibiza na abonament znajdzie się klimatyzacja i zaawansowany system multimedialny!

Seat wynajem długoterminowy – wybierz, to czego potrzebujesz

Seat wynajem — nowoczesna opcja finansowania. Seat jest spółką zależną Volkswagena od 1986 roku i od dawna produkuje szeroką gamę niezawodnych i dbających o bezpieczeństwo modeli. Niezależnie od tego, czy szukasz przyjemnego, kompaktowego samochodu do jazdy po mieście, 5-drzwiowego SUV-a czy 7-miejscowego MPV, samochody Set na abonament, to zawsze dobry wybór.

Seat wynajem – rywalizacja z VW

Wynajem długoterminowy Seat – wiele modeli do wyboru. Często modele Seat-a są porównywane z ich kuzynami VW. Seat Mii to kompaktowy samochód miejski, podobny do VW Up. To przyjemna przejażdżka dla miasta, a jej mały rozmiar oznacza, że ​​trudno jest znaleźć nieuchwytne miejsce parkingowe. Jeśli potrzebujesz czegoś nieco większego, Leon jest podobny do VW Golfa i oferuje imponującą przestrzeń ładunkową, zwłaszcza przy opuszczonych tylnych siedzeniach.

Wynajem Seat - SUV-y i samochody rodzinne

Seat ma w swojej ofercie kilka SUV-ów. Arona to mały SUV, który można porównać do Nissana Juke. To 5-drzwiowy crossover, który oferuje komfort jazdy na wysokiej pozycji. Jeśli potrzebujesz czegoś jeszcze większego, masz 7-miejscową Alhambrę, przestronny minivan, który zdobył kilka nagród i ma również 5 gwiazdek w ogólnej ocenie Euro NCAP.

Seat wynajem długoterminowy kalkulator — postaw na sprawdzonego kontrahenta

Wynajem długoterminowy Seat jest bardzo prosty. W Carlease Polska regularnie odświeżamy naszą flotę pojazdów w trosce o to, by zapewnić Ci najlepsze propozycje z rynku motoryzacyjnego. Szukasz kabrioletu o sportowym charakterze, prestiżowej limuzyny, czy też małego samochodu miejskiego do przejazdu z punktu A do punktu B, nasza oferta dopasuje się do Twoich potrzeb.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Seat.