1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. NISSAN
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Nissan - leasing

Dostępnych samochodów: 11

Car Lease Polska

Nissan to japońska marka, która na własnym, macierzystym gruncie jest drugą siłą zaraz po Toyocie. Wraz z koncernem Renault tworzy w postaci koncernu jednego z większych graczy motoryzacyjnych na świecie pod względem sprzedaży samochodów. Same auta są mało awaryjne, dlatego niedużo tracą na wartości. Ich solidna konstrukcja jest taka sama, jak nasz Nissan leasing. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami Nissan leasing dla firm oraz osób prywatnych.

Nissan leasing operacyjny – oferta dla wszystkich, a dla kogo najbardziej?

W swojej ofercie posiadamy sprzedaż nowych aut, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia komunikacyjne i leasing operacyjny. Ta ostatnia pozycja to wygodny sposób na posiadanie nowego pojazdu z możliwością wykupienia go po spłacie rat leasingowych lub zmiany na kolejne nowe auto.


Nissan leasing dla firm jest bardzo dobą propozycją dla wszystkich przedsiębiorców. To idealny wybór dla floty. Przypadnie do gustu zwłaszcza młodym firmom, dla których brak konieczności zapłaty podatku VAT w całości na początku realizowania umowy jest sporym odciążeniem. Dość odczuwalne zobowiązanie jest rozłożone na wszystkie raty. To daje spółce komfort i oddech – płynność finansowa z tego tytułu nie jest zagrożona. Płatność ratalna w postaci Nissan leasing gwarantuje „poduszkę bezpieczeństwa”.


Ostatnią rzeczą wartą uwagi jest zupełna dowolność przedsiębiorstwa czy osoby fizycznej w sprawie wykupu pojazdów. Sami decydują, co chcą zrobić - czy chcą lokować środki w wykupie czy może znowu skorzystać z leasingu. Nissan leasing dla firm to optymalne wejście w biznes, które się po prostu opłaca.

Leasing Nissan – otwieramy się na przyszłość, przyszłość z autami elektrycznymi

W naszej gamie wielu propozycji warto spojrzeć na Nissan Leaf, który jest w stu procentach napędzany elektrycznie. Jego wielki atut to szybkość ładowania akumulatorów. Ich pełna gotowość jest po około 60 minutach, co w połączeniu z dużym zasięgiem, który może wynieść nawet 385 kilometrów, stanowi poważne wyzwanie dla konkurencji.


Samochód jest wyposażony w najnowsze technologie, które umożliwiają łatwiejszą jazdę i bezpieczeństwo, kontrolując dystans z przodu samochodu, a także tor jazdy na autostradzie. Elektryczny silnik pozwala na w pełni dynamiczną jazdę, bez oczekiwania na maksymalną moc – tutaj dostaje się ją od razu. Płynności jazdy nie zakłóca zmiana biegów, wszystko jest regulowane naciśnięciem pedału gazu. Nasz leasing Nissan oferuje taką zdynamizowaną, świetlaną przyszłość. Zapraszamy do niej.

Nissan leasing kalkulator – dobre oferty potrzebują sprawdzonej symulacji

Wielu naszych przyszłych klientów ma problem z oszacowaniem kosztów ratalnych swojego auta. U nas w sprawie Nissan leasing nie ma żadnych niedomówień, nie trzeba przychodzić do biura, czy wisieć na słuchawce w celu uzyskania szacunkowych kosztów. Na naszej stronie, a także w aplikacji mobilnej dajemy naszym klientom specjalne narzędzie w postaci Nissan leasing kalkulator. Szybko obliczy koszty rat leasingu oraz sumę wszystkich opłat.

 

Nissan leasing z nami warto. Potrafimy dostrzec potrzeby klientów i dokładnie je realizujemy. Mamy dla nich najtańsze oferty. Jesteśmy profesjonalistami, którzy całym procesem leasing Nissan zajmują się kompleksowo. Posiadamy nieposzlakowaną opinię, stąd w internecie taka dobra ocena naszych działań. Zapraszamy do współpracy. Z nami robi się tylko dobre interesy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Nissan.