1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. NISSAN
  4. NISSAN X-Trail
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

X-Trail

NISSAN X-Trail - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Nissan X-Trail - leasing dostosowany do Twoich potrzeb

Jeśli interesuje Cię nowoczesny i wszechstronny SUV o wyjątkowym designie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nissan X-Trail leasing to oferta, która wpisze się idealnie we wszystkie Twoje potrzeby. Zapoznaj się ze szczegółami!

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze stawiamy ich oczekiwania na pierwszym miejscu. Dzięki temu leasing Nissan X-Trail może być swobodnie modyfikowany, tak by w pełni wpasował się w Twój budżet. Masz wpływ nie tylko na długość umowy, ale także wielkość początkowej wpłaty własnej i kwotę wykupu. Wszystkie te parametry wpływają na wysokość miesięcznych opłat.

Masz dodatkowe pytania? Odezwij się do nas, a chętnie na nie odpowiemy. Zatrudniamy profesjonalnych doradców, którzy upewnią się, że Nissan X-Trail leasing będzie dla Ciebie w pełni bezproblemowym i pozytywnym doświadczeniem.

Leasing Nissan X-Trail - szczegóły oferty 

Nissan X-Trail leasing to wszechstronne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym kierowcom. Oferujemy modele z tej serii zarówno w wersji z napędem benzynowym, jak i hybrydowym. Różnią się one od siebie parametrami, więc zachęcamy do szczegółowego porównania poszczególnych opcji, przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Jeśli nie masz pewności, która możliwość jest dla Ciebie najkorzystniejsza, porównaj wszystkie opcje z pomocą naszych narzędzi online do wyliczania kosztów leasingowych. Nissan X-Trail leasing kalkulator dokonuje obliczeń w czasie rzeczywistym i uwzględnia różne zmienne warunki umowy. Jego obsługa jest intuicyjna, więc szybko znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Nissan X-Trail.