1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CUPRA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CUPRA

Cupra - leasing

Dostępnych samochodów: 7

Car Lease Polska

Samochód Cupra to auto ze sportowym zacięciem, którego producentem jest hiszpańska firma należąca do niemieckiego koncernu Volkswagen Group. Podwaliny do stworzenia tej marki dał koncern SEAT. W łatwy sposób można stać się posiadaczem tego auta z południowym temperamentem. Leasing konsumencki Cupra, ale także dla firm to sprawdzona i popularna metoda finansowania. Poniżej przedstawiamy nasze możliwości w tym zakresie.

Cupra leasing operacyjny – czym jest i dla kogo jest najlepszym rozwiązaniem?

Dysponujemy wieloma markami, w różnych klasach, między innymi biznesowej, sportowej, samochodów dostawczych, rodzinnych, na przykład SUV-ów. Cupra leasing jest również w zasięgu każdego naszego klienta. Posiadamy oferty wynajmu długoterminowego i leasingu operacyjnego, który przybliżymy poniżej. Jest on jedną z najpopularniejszych możliwości przy leasingowaniu, najczęstszą dla operacji finansowych związanych z samochodami. Jest to rodzaj finansowania, który polega na przekazaniu przez naszą firmę określonego pojazdu zdefiniowanego w umowie, na przykład leasing Cupra do użytku przez leasingobiorcę w zamian za miesięczne opłaty. Nie ma tutaj przeniesienia własności, dlatego amortyzacja środków trwałych leży po stronie leasingodawcy. Należy pamiętać, że dla takiej umowy podatek VAT doliczany jest do każdej raty.


Pewnym ograniczeniem jest, że przy takich rozwiązaniach są ustalone minimalne okresy trwania umów oraz konieczność uiszczenia dodatkowej opłaty, aby pojazd mógł być własnością leasingobiorcy. Użytkownik pojazdu w momencie wygasania umowy może go wykupić. Wysokość wykupu jest zależna między innymi od wkładu własnego, stawki amortyzacji oraz oczywiście od terminu, na który zadeklarowaliśmy chęć wykupu. Cupra leasing – z nami wszystko wydaje się proste, bo po prostu jest!

Czy Cupra leasing dla firm jest dobrym rozwiązaniem?

Leasing operacyjny to dobra opcja dla przedsiębiorców, którzy są na początku własnego biznesu. Jego zaletą jest brak naliczania pełnego VAT-u. Dzięki temu zagwarantowane jest wygodne rozłożenie podatku, co zapewnia poduszkę bezpieczeństwa i umożliwia zachowanie płynności finansowej. Młode przedsiębiorstwa nie muszą przeznaczać dużych środków na zakup aut, co tym bardziej byłoby dla nich dużym obciążeniem i mogłoby zaburzać ich funkcjonowanie. Dlatego też na przykład w Cupra leasing istnieje pewna dowolność kwestii wykupu, co daje duży komfort finansowania całego przedsięwzięcia.

Cupra leasing kalkulator – sprawdź, jak blisko jesteś posiadania tego sportowego auta

Po wybraniu tego modelu zapali się kontrolka „Cupra leasing”. Spokojnie, u nas tankowanie i wyruszenie w udaną podróż przychodzi bardzo szybko. Z zakładki Leasing operacyjny należy przejść do naszego kalkulatora leasingowego, który znacznie ułatwi szacunki i określi, ile tak naprawdę kosztuje leasing danego auta. Cupra leasing kalkulator wyliczy za konsultanta ratę przy wstępnych danych dotyczących:

  • wpłaty własnej;
  • okresu leasingu;
  • wartości wykupu procentowego.

W szybki sposób można dowiedzieć się, jaki będzie całkowity koszt, a w przypadku pytań można kliknąć przycisk „Proszę o kontakt”. W ekspresowym tempie nasz specjalista do spraw finansowania zakupów rozwieje wszelkie wątpliwości. Cupra leasing dla firm oraz dla osób prywatnych – u nas każdy klient jest najważniejszy!

 

U nas Cupra leasing jest w solidnej cenie. Dla osób pragnących jeździć wygodnym, luksusowym autem wyższej klasy? Dla potrzebujących samochodu do codziennego użytkowania lub aut dostawczych do firmy? Na oba te pytania udzielamy pozytywnej odpowiedzi – tak! Posiadamy różne opcje modeli. Także u nas jest do wzięcia leasing Cupra i o wiele więcej! Profesjonalna załoga posiadająca wysokie oceny współpracy zaprasza do kontaktu.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Cupra.