1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CUPRA
  4. CUPRA Ateca
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CUPRA

Ateca

Cupra Ateca - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Cupra Ateca

Cupra Ateca jest produkowana od 2018 roku i była pierwszym modelem sportowej submarki hiszpańskiego Seata. Jest to samochód uniwersalny, który nadaje się zarówno do szybkiej jazdy po zakrętach oraz jako auto rodzinne. To funkcjonalny, kompaktowy SUV z mocnym silnikiem zapewniającym ponadprzeciętną dynamikę. Jeździ się nim naprawdę przyjemnie. Można go dostać w Cupra Ateca leasing. Warto poznać szczegóły.

Cupra Ateca leasing tylko w Car Lease Polska

Car Lease Polska zajmuje się wynajmem długoterminowym oraz leasingiem nowych samochodów, w tym także leasing Cupra Ateca. Jesteśmy zespołem ekspertów działającym na rynku leasingowym oraz motoryzacyjnym od wielu lat. Posiadamy bezkonkurencyjne ceny, jakich nie jest w stanie wynegocjować żaden klient indywidualny. Działamy szybko i kompleksowo - pomagamy wybrać model auta, wypełnić wnioski, nadzorujemy proces uzyskania decyzji, a na końcu umawiamy dogodny termin odbioru pojazdu. Z nami Cupra Ateca leasing jest prosty.

Intuicyjne narzędzia wspomagające Ateca leasing

Na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej udostępniliśmy wyszukiwarkę oraz kalkulator leasingowy. Dzięki nim klient bez konieczności bezpośredniego kontaktu może sam znaleźć na podstawie wybranych przez siebie kryteriów pojazd najbardziej dopasowany do jego preferencji, a następnie sprawdzić za pomocą Cupra Ateca leasing kalkulator, ile będzie wynosić rata miesięczna oraz przybliżona suma opłat. Narzędzia są darmowe i nie mają limitu liczby symulacji.

Zaufało nam już wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczą pozytywne opinie i kolejne polecenia.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Cupra Ateca.