1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. PORSCHE
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PORSCHE

Porsche - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Porsche dla firm i klientów prywatnych

Porsche to niemiecka marka, która istnieje od 1931 roku, specjalizująca się w produkcji samochodów sportowych i luksusowych aut osobowych. Trzeba przyznać, że Porsche budzi skojarzenia z osobami o wysokim statusie społecznym i jest uznawane za ekskluzywną markę wysokiej jakości. To samochody, które pobudzają wyobraźnię i emocje, przyciągają spojrzenia, a dla kierowców są niezawodnymi pojazdami, które pozwalają czerpać przyjemność z jazdy.

 

Porsche Macan, którego nasi klienci znajdą w ofercie Car Lease Polska, to jeden z najnowszych modeli tej marki, który łączy sportowy charakter z praktycznością i efektownym designem. Doskonałe parametry i pięknie wykończone wnętrze zapewniają niepowtarzalny komfort jazdy. Macan posiada napęd 4x4, automatyczną skrzynię biegów, układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDW), bagażnik o pojemności ok. 500 l, pakiet Sound Plus z 10 głośnikami i wiele więcej. Kliknij ten model, aby przeczytać o szczegółach.

Wynajem długoterminowy Porsche w Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Porsche to szansa, by jeździć autem swoich marzeń — nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym dla całej rodziny. To jednak nie wszystko. Car Lease Polska oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że nasi klienci nie muszą martwić się o nic — pozostaje im tylko czerpać przyjemność z jazdy.

 

Nasza firma zapewnia ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance, zajmuje się przeglądami technicznymi i serwisem wynajętych samochodów, a nawet wymianą opon. Dodatkowo oferujemy bezpłatne auto zastępcze, jeśli Twoje Porsche ulegnie awarii lub będzie wymagało naprawy. Udostępniamy samochody na abonament (najnowsze modele!) dla firm i osób prywatnych — każdego, kto szuka atrakcyjnej alternatywy dla zakupu samochodu.

 

Jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy Porsche w Car Lease Polska, kliknij „zarezerwuj ten samochód” na stronie wybranego modelu, np. Porsche Macan 4x4. Zostaniesz poproszony o dane, dzięki którym nasz przedstawiciel będzie mógł skontaktować się z Tobą i przekazać niezbędne informacje. Służymy pomocą na każdym etapie nawiązywania i trwania umowy.

Zalety wynajmu długoterminowego Porsche oraz innych marek

Wynajem długoterminowy Porsche i samochodów innych marek staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem ze względu na jego opłacalność i dużą wygodę. Nasi klienci podpisują zwykle umowy na 2-5 lat i za stałą, comiesięczną opłatę mają do dyspozycji nowoczesny model samochodu wybranej marki. Dodatkowo nie muszą przejmować się ubezpieczeniem, serwisem i innymi niezbędnymi pracami, a w przypadku usterki korzystają z bezpłatnego auta zastępczego.

 

Samochód na abonament to znakomita alternatywa dla zakupu auta. W ten sposób unikasz dużego wydatku, ryzyka utraty wartości samochodu i konieczności jego sprzedaży, gdy będziesz chciał zmienić model na nowszy. Nasi klienci nie mają obowiązku zakupu auta po wygaśnięciu umowy i co kilka lat mogą zmieniać samochody na nowsze i lepsze. Dodatkowe usługi, dzięki którym m.in. nie ponosisz dodatkowych opłat za serwis samochodu, sprawiają, że to atrakcyjna oferta dla firm i osób prywatnych, które marzą o aucie dobrej jakości. Zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Porsche.