Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PORSCHE

Porsche - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Porsche dla firm i klientów prywatnych

Porsche to niemiecka marka, która istnieje od 1931 roku, specjalizująca się w produkcji samochodów sportowych i luksusowych aut osobowych. Trzeba przyznać, że Porsche budzi skojarzenia z osobami o wysokim statusie społecznym i jest uznawane za ekskluzywną markę wysokiej jakości. To samochody, które pobudzają wyobraźnię i emocje, przyciągają spojrzenia, a dla kierowców są niezawodnymi pojazdami, które pozwalają czerpać przyjemność z jazdy.

 

Porsche Macan, którego nasi klienci znajdą w ofercie Car Lease Polska, to jeden z najnowszych modeli tej marki, który łączy sportowy charakter z praktycznością i efektownym designem. Doskonałe parametry i pięknie wykończone wnętrze zapewniają niepowtarzalny komfort jazdy. Macan posiada napęd 4x4, automatyczną skrzynię biegów, układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDW), bagażnik o pojemności ok. 500 l, pakiet Sound Plus z 10 głośnikami i wiele więcej. Kliknij ten model, aby przeczytać o szczegółach.

Wynajem długoterminowy Porsche w Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy Porsche to szansa, by jeździć autem swoich marzeń — nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym dla całej rodziny. To jednak nie wszystko. Car Lease Polska oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że nasi klienci nie muszą martwić się o nic — pozostaje im tylko czerpać przyjemność z jazdy.

 

Nasza firma zapewnia ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance, zajmuje się przeglądami technicznymi i serwisem wynajętych samochodów, a nawet wymianą opon. Dodatkowo oferujemy bezpłatne auto zastępcze, jeśli Twoje Porsche ulegnie awarii lub będzie wymagało naprawy. Udostępniamy samochody na abonament (najnowsze modele!) dla firm i osób prywatnych — każdego, kto szuka atrakcyjnej alternatywy dla zakupu samochodu.

 

Jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy Porsche w Car Lease Polska, kliknij „zarezerwuj ten samochód” na stronie wybranego modelu, np. Porsche Macan 4x4. Zostaniesz poproszony o dane, dzięki którym nasz przedstawiciel będzie mógł skontaktować się z Tobą i przekazać niezbędne informacje. Służymy pomocą na każdym etapie nawiązywania i trwania umowy.

Zalety wynajmu długoterminowego Porsche oraz innych marek

Wynajem długoterminowy Porsche i samochodów innych marek staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem ze względu na jego opłacalność i dużą wygodę. Nasi klienci podpisują zwykle umowy na 2-5 lat i za stałą, comiesięczną opłatę mają do dyspozycji nowoczesny model samochodu wybranej marki. Dodatkowo nie muszą przejmować się ubezpieczeniem, serwisem i innymi niezbędnymi pracami, a w przypadku usterki korzystają z bezpłatnego auta zastępczego.

 

Samochód na abonament to znakomita alternatywa dla zakupu auta. W ten sposób unikasz dużego wydatku, ryzyka utraty wartości samochodu i konieczności jego sprzedaży, gdy będziesz chciał zmienić model na nowszy. Nasi klienci nie mają obowiązku zakupu auta po wygaśnięciu umowy i co kilka lat mogą zmieniać samochody na nowsze i lepsze. Dodatkowe usługi, dzięki którym m.in. nie ponosisz dodatkowych opłat za serwis samochodu, sprawiają, że to atrakcyjna oferta dla firm i osób prywatnych, które marzą o aucie dobrej jakości. Zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Porsche.