1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. PORSCHE
  4. PORSCHE Macan
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PORSCHE

Macan

Porsche Macan - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem Porsche Macan - zapoznaj się z pełną ofertą

Jesteś fanem samochodów prestiżowych marek i chciałbyś mieć kiedyś możliwość użytkowania jednego z nich? Sprawdź warunki oferowane w usłudze Porsche Macan wynajem długoterminowy i nie odkładaj swoich planów na potem!

Oferta na wynajem Porsche Macan jest dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. To świetna okazja, by móc jeździć nawet przez 5 lat nowoczesnym i atrakcyjnym autem bez potrzeby wydawania ogromnej ilości pieniędzy na jego zakup. Zamiast tego wystarczy, że będziesz regulował comiesięczne niskie i stałe opłaty.

Nie jesteś pewien czy Porsche Macan wynajem to usługa dla Ciebie? Nie martw się, możesz dopasować ją do swoich aktualnych możliwości finansowych i potrzeb. Skonfiguruj długość wynajmu i roczny limit kilometrów tak, by miesięczne koszty zmieściły się w Twoim budżecie. Co istotne, możesz skorzystać z naszej oferty nawet przy zerowym wkładzie własnym! 

Porsche Macan na abonament - sprawdź wszystkie opcje

Co otrzymasz decydując się na wynajem długoterminowy Porsche Macan? Dostęp do niesamowitego auta z napędem na cztery koła i potężnym silnikiem benzynowym, który ma maksymalną moc wynoszącą aż 265 KM! To gwarantowane zupełnie nowe wrażenia z jazdy.

Porsche Macan na abonament ma także bogate wyposażenie poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zapoznaj się ze szczegółami dostępnymi na podstronie pojazdu i przekonaj się sam!

Chcesz wiedzieć więcej na temat usługi Porsche Macan wynajem? Odezwij się do naszych konsultantów. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w znalezieniu najlepszej oferty. Jesteśmy pewni, że Porsche Macan wynajem długoterminowy będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Porsche Macan.