1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LAND ROVER
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LAND ROVER

Land Rover - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Land Rover wynajem długoterminowy – klasyka i nowoczesność

Land Rover wynajem – najlepsza opcja finansowania. Land Rover to auto marzenie. Takim autem chce przemieszczać się coraz więcej osób. Jest to auto na wiele okazji, mocne i dla całej rodziny lub dla singla. Auto jest brytyjskie, terenowe, produkowane od 1948 roku. Pierwszy model to Land Rover Series. Znany był jako Defender. Od 1989 roku produkowane są auta pod marką Land Rover. W 2000 roku Ford Motor Company odkupił tę firmę od BMW. W 2008 roku Land Rovera przejął indyjski koncern Tata Motors.

Wynajem długoterminowy Land Rover – auto do zadań specjalnych

Wynajem długoterminowy Land Rover – sprawdź naszą ofertę. Land Rover Defender to auto produkowane od 1948 roku. Od 2019 roku produkowana jest druga generacja tego pojazdu. Auto przeszło zmiany i zyskało na jakości. Jest pojazdem na wiele okazji. Jest to zupełnie nowe auto, po liftingu. Testowano je i sprawdzano, zmieniano w znaczący sposób. Samochód nawiązuje do auta z 2011 roku. Ma masywny, ścięty przód, wąskie i prostokątne reflektory, minimalistyczne tylne lampy. Land Rover II produkowany jest w Nitrze na Słowacji. Dostępny jest w opcji 3-drzwiowej oraz 5-drzwiowej. Dostępne będą jego liczne konfiguracje. Auto pięknie się prezentuje, jest stylowe i niesamowicie wygodne. Dostępne jest trzecie, środkowe miejsce dla pasażera jako opcja, na życzenie klienta.

Land Rover abonament — auto wygodne i duże

Land Rover to auto pojemne oraz bardzo duże. Jego jakość jest wysoka, a klienci cenią to, co wyjątkowe. Pojazd pięknie się prezentuje i ma niezapomniany styl na wiele lat. Dla każdej osoby jest to pojazd na wiele lat. Dobry Land Rover posłuży przynajmniej przez 10-15 lat, co jest bardzo dobrym wynikiem. Obecnie takie auto jest najlepsze dla dużej rodziny lub do celów sportowych.

Land Rover wynajem długoterminowy kalkulator

Sprawdź naszą najlepszą opcje finansowania. Land Rover w opcji abonamentu krótko lub długoterminowego to możliwość posiadania jednego z najciekawszych i solidnych aut w swojej klasie. Dzięki naszemu kalkulatorowi wynajmu sprawdź opłacalność naszej oferty.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Land Rover.