1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TOYOTA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Toyota - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 23

Car Lease Polska

Toyota – wynajem długoterminowy

Toyota to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Wszystko za sprawą jej bestsellerowych modeli, takich jak Toyota Corolla. Model ten produkowany jest od 1966 r. I już dawno wielkość jego produkcji pobiła należący do Volkswagena „Garbusa” rekord. Dzięki temu śmiało można stwierdzić, że Toyoty to jedne z najbardziej popularnych aut na świecie. Spotkać je można dosłownie na wszystkich kontynentach. Wszechstronność marki jest naprawdę imponująca. Od małych aut miejskich, poprzez wygodne limuzyny i uniwersalny SUV-y aż po użyteczne auta terenowe i pakowne pick-upy. Nie ma chyba segmentu aut, w którym Toyota nie miałaby swojej dumnej reprezentacji.

 

Klienci Car Lease Polska, których interesuje wynajem długoterminowy samochodu Toyota, mają do wyboru nowoczesne kombi, sedany, hatchbacki oraz cross-overy, z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Auta są wyposażone w różne udogodnienia, m.in. system stabilizacji toru jazdy, układ rozpoznawania znaków drogowych czy wygłuszające szyby w przednich drzwiach. Dzięki temu jazda jest niezwykle komfortowa i cała rodzina może czuć się bezpiecznie w samochodzie. Wiele modeli jest dostępnych od ręki. Wszystko po to, byś jak najszybciej mógł cieszyć się nowym samochodem z wyższej półki!

Toyota - Wynajmij auto i ciesz się komfortem

Japońskie auta od zawsze uchodzą za niezawodne. Dotyczy to zwłaszcza Toyoty. Odtąd dzięki wynajmowi długoterminowemu Toyoty będą uchodziły dodatkowo za auta wyjątkowo przystępne. Już za niespełna tysiąc złotych, dzięki ofercie wynajmu długoterminowego można jeździć wygodnym hatchbackiem. Mało tego. Oferta może okazać się jeszcze bardziej interesująca, gdy dodać, że w kwocie tej ujęte zostały koszty ubezpieczenia (OC, AC, NNW, Assistance). To jednak nie wszystko. Car Lease Polska oferuje także w ramach raty bezpłatne usługi serwisowe. Kierowca nie zapłaci więc za żaden przegląd serwisowy. Zawartości jego portfela nie naruszy także żadna niespodziewana awaria. W przypadku oferty najmu długoterminowego Toyoty nie trzeba będzie także pokryć kosztów związanych z wymianą opon na zimowe. Również bowiem i ta należność wchodzi w skład miesięcznej opłaty abonamentowej. W przypadku nagłej awarii Car Lease Polska oferuje bezpłatny samochód zastępczy, więc nasi klienci nie muszą się obawiać, że usterka uniemożliwi im wykonywanie codziennych obowiązków, dojazdy do pracy lub spędzanie czasu wolnego tak, jak lubią.

 

Tego typu dodatkowe udogodnienia sprawiają, że coraz więcej osób uznaje wynajem długoterminowy Toyota za doskonałą alternatywę dla zakupu samochodu. Umowę podpisuje się zwykle na okres od dwóch do pięciu lat, a comiesięczna stała, atrakcyjna opłata pokrywa koszt użytkowania samochodu, koszty dodatkowe oraz ewentualne naprawy. Klient opłaca jedynie paliwo oraz płyn do spryskiwaczy. W rezultacie wiele osób ma dostęp do nowoczesnych, bezpiecznych modeli samochodów, na które nie mogliby sobie pozwolić lub ich zakup wiązałby się z dużym kredytem. Wiemy, że dla licznych klientów Car Lease Polska atrakcyjna oferta wynajmu samochodów to szansa na spełnienie marzeń!

Wynajem długoterminowy — Toyota na abonament

Szansa jazdy luksusowym modelem auta, brak dodatkowych opłat i obaw o kosztowne naprawy lub utratę wartości samochodu, brak konieczności wykupu pojazdu po wygaśnięciu umowy i minimalne opłaty początkowe — to główne powody, dla których kolejni klienci klikają „zarezerwuj ten samochód” i umawiają się na rozmowę z naszym przedstawicielem.

 

Car Lease Polska oferuje wynajem długoterminowy samochodów różnych marek — Toyota, Audi, Fiat czy Nissan — w różnych modelach, cenach i z rozmaitymi funkcjami dodatkowymi. To sprawia, że samochód na abonament stanowi bardzo atrakcyjną ofertę zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Może Ty także dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy co kilka lat wybierają najnowszy model samochodu?

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze Toyoty?

Modele Toyoty, bez względu na to, czy jest to miejski Yaris, czy wygodna Toyota Camry, oferowane są w wersjach wyposażenia odbiegających od tego, co oferuje konkurencja. Klimatyzacja czy systemy gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa zawsze wchodzą w skład wyposażenia aut oferowanych w ramach wynajmu długoterminowego Toyota. Nie ma więc na co czekać i już teraz warto zapoznać się z ofertą aut dostępnych bez wpłaty własnej.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Toyota.